شناسه خبر: ۶۲۵۱
لینک کوتاه کپی شد

رنگ لباس مناسب تابستان

اگه زیاد عرق می کنی، این رنگ لباس ها رو بپوش!

با رسیدن تابستان و روزهای گرم، دغدغه بسیاری از ماها عرق کردن زیاد است. بنابراین بهتر است رنگ لباس را طوری انتخاب کنیم که تا حدودی این مشکل را رفع کند.

عرق کردن

پر بازدید

ترینی‌ها :

عرق کردن در تابستان باعث می شود لکه های روی پیراهن یا تی شرت ظاهر شود که به خصوص در محل کار یا دانشگاه آزار دهنده باشد. غیر از استفاده از دئودورانت و پدهای ضد تعریق، یکی از راه ها برای پنهان کردن عرق کردن، پوشیدن لباس با رنگ مناسب است. در ادامه رنگ هایی را برای شما قرار داده ایم که عرق کردن را تا حدودی پنهان می کنند.

1- مشکی

رنگ مشکی

رنگ های تیره مانند مشکی قادرند بخوبی لکه های عرق را پنهان کنند. اما همانطور که می دانید یک پیراهن مشکی رنگ همیشه برای پوشیدن در محل کار یا مهمانی مناسب نیست و برای داشتن ظاهری شیک تر و آراسته تر، بهتر است پیراهن مشکی خود را با یک کت و شلوار به رنگ خاکستری تیره یا یک شلوار زیتونی ست کنید. با این حال، نقطه ضعف پیراهن مشکی گرم شدن بیش از حد آن است. اما قادر است بخوبی چروک ها و لکه هایی مانند عرق را مخفی کند.

2- خاکستری زغالی

خاکستری

طیف های روشن خاکستری توانایی چندانی در مخفی کردن لکه های عرق ندارند. اما طیف های تیره این رنگ مانند خاکستری زغالی می توانند بخوبی انواع لکه از جمله لکه های عرق را مخفی کنند. این رنگ قدرت فوق العاده ای در پنهان کردن عرق دارد و در صورت تعریق، لکه های عرق به سختی بر روی آن قابل مشاهده خواهند بود.

3- سرمه ای

سورمه ای

سرمه ای یک رنگ کلاسیک است که به سختی لکه های عرق را نشان می دهد. این رنگ مانند مشکی با رنگ های بسیاری ست می شود و برای افرادی که به رنگ های خیلی تیره مانند مشکی و زغالی علاقه ندارند، گزینه مناسبی است. می توانید یک پیراهن سرمه ای رنگ را با یک کت و شلوار پشمی مات ست کنید.

4- سفید

سفید

اگرچه رنگ های تیره بیش از سایر رنگ ها قادرند لکه های عرق را مخفی کنند، اما رنگ سفید از این قاعده مستثنی است و در مقایسه با بسیاری از رنگ ها قادر است لکه های عرق کمتری را نشان دهد. در صورتی که رنگ پیراهن شما سفید خالص باشد و فاقد هر گونه رنگ یا نشانه ای از رنگ باشد، در صورت مواجهه با عرق، تغییر رنگ نخواهد داد. لباس سفید تقریبا با هر رنگ لباسی مطابقت دارد. توصیه می کنیم در صورتی که قصد دارید پیراهن سفید بپوشید، به جای استفاده از ضدتعریق از دئودورانت استفاده کنید. زیرا ضد تعریق ها حاوی آلومینیوم هستند و لکه های زرد رنگ بر روی لباس شما برجای می گذارند.

5- لباس های رنگارنگ

لباس رنگارنگ

لباس های رنگارنگ با طرح های شلوغ حواس بیننده را از لکه های موجود بر روی لباس پرت کرده و لکه های عرق را نیز بخوبی پنهان می کنند. با انتخاب یک لباس طرح دار مطابق مد روز، علاوه بر داشتن یک استایل شیک و امروزی می توانید لکه ها و کثیفی ها را نیز بخوبی پنهان کنید. لباس های طرح دار خصوصا لباس هایی که الگوهای تکرارشونده دارند، از جلب توجه لکه ها جلوگیری می کنند. توصیه می کنیم از پوشیدن لباس های طرح دار با رنگ های خیلی روشن خودداری کنید.      

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد