شناسه خبر: ۵۹۶۸
لینک کوتاه کپی شد

استایل های الهه حصاری

ایده استایل امروز از «الهه حصاری»؛ یلدای زیبای سریال هشت و نیم دقیقه!

الهه حصاری بازیگر جوان ایرانی که بدون شک او را سریال های هشت و نیم دقیقه و زخم کاری به یاد دارید. استایل های او را در ادامه ببینید.

الهه حصاری

پر بازدید

ترینی‌ها :

الهه حصاری بازیگر جوان سینما که در سریال های تلویزیونی و نمایش خانگی هم حضور پررنگی داشته است. الهه حصاری را بیشتر با سریال هشت و نیم دقیقه و بعد زخم کاری در ذهن داریم. الهه حصاری همیشه ظاهری آراسته دارد و سعی می‌کند که در موقعیت‌ های مختلف به‌ خوبی ظاهر شود. در ادامه استایل و لباس‌ های او را ببینید.

استفاده از لباس‌های متناسب با اندام

الهه حصاری اندام ظریفی دارد و حتی می‌توان گفت که کمی هم لاغر است. او این موضوع را به‌خوبی می‌داند و در انتخاب لباس به‌سراغ مواردی می‌رود که باعث می‌شوند تعادل به استایلش وارد شود. حصاری از یقه‌های بزرگ، لباس‌های چین‌دار و مانتوهای دامن‌دار استقبال می‌کند. چنین تصمیماتی باعث می‌شود که کمی درشت‌تر جلوه و استایلی متعادل پیدا کند. البته برای بخش شلوار هم می‌تواند این موضوع را بیشتر جدی بگیرد.

الهه حصاری

او در بسیاری از موقعیت‌ها با شلوارهای چسبان و لگ ظاهر می‌شود. شاید بهتر باشد که به‌سراغ شلوارهای واید و بگ برود. باتوجه به اینکه پاهای ظریف و لاغری دارد، چنین انتخاب‌هایی برایش مناسب‌تر هستند. مدل‌های گشاد هم در استایل‌های رسمی و هم اسپرت کاربرد دارند.

الهه حصاری

ترکیب رنگ‌های متنوع و زیبا

سلیقه حصاری در ترکیب رنگ‌ برای بخش‌های مختلف استایل مناسب است. او از طیف رنگ‌های زیبایی برای تیپ خود استفاده می‌کند. نکته جالب‌توجه دیگر درباره انتخاب رنگ‌ها هم تنوع آنهاست. وجود تنوع رنگی در استایل ایده خوبی است.

الهه حصاری

او از افرادی نیست که به رنگ خاصی دلبستگی دارند. با مرور تیپ‌ها و استایل‌های مختلفش به این نتیجه می‌رسیم که هم ست‌کردن رنگ‌ها را خوب بلد است و هم به تنوع در این زمینه علاقه دارد. رنگ پوست او هم با طیف‌های رنگی متنوعی در هماهنگی است. بنابراین، دستش هم در انتخاب کاملا باز به‌نظر می‌رسد.

الهه حصاری

بلاتکلیفی در انتخاب سبک استایل

بررسی استایل و لباس‌های الهه حصاری نشان می‌دهد که آراسته است و به مرتب‌بودن استایل خود اهمیت زیادی می‌دهد اما در بیشتر مواقع، نوعی بلاتکلیفی هم در استایلش وجود دارد. برای مثال، بخشی از استایل او از عناصری تشکیل می‌شود که معمولا در استایل‌های رسمی کاربرد دارند و بخشی دیگر به‌سمت اسپرت‌بودن متمایل می‌شود.

الهه حصاری

 

این رویه اگر توأم با هارمونی و هماهنگی از نظر جنس و رنگ همراه باشد، ایرادی ندارد و می‌تواند حتی به امضای شخصی فرد بدل شود. با این حال، چنین امتیازی در استایل حصاری وجود ندارد.

الهه حصاری

الهه حصاری

الهه حصاری

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان