شناسه خبر: ۵۷۷۰
لینک کوتاه کپی شد

استایل های مریلا زارعی | مانتو مریلا زارعی

استایل امروز به سبک «مریلا زارعی» ؛ باوقارترین زن سینمای ایران + تصاویر

مریلا زارعی را می توان جزو خوش پوش ترین زنان ایران دانست و امروز به سراغ بررسی استایل های شیک و لوکس او می رویم.

مریلا زارعی

پر بازدید

ترینی‌ها :

مریلا زارعی از جمله بازیگران خوش استایل ایرانی است که همیشه متانت و وقار را در پوشش حفظ کرده است. مریلا زارعی را همیشه با لباس های بلند و خانمانه دیده ایم. اگر شما تمایل دارید استایل متفاوت داشته باشید بهتر است از مدل مانتوهای مریلا زارعی ایده بگیرید.

مریلا زارعی

1.مریلا زارعی بانوی رسمی پوش و کلاسیک پسند

خانوم مریلا زارعی چنانچه از اوت فیت های مختلفشون مشخصه ترجیح میدند که برای حضور در مراسم ها و قرار گرفتن جلوی دوربین ها از آیتم های رسمی و کلاسیک استفاده کنند که البته درخور موقعیت هم هست و ابهت حضور ایشون رو بیشتر میکنه. از انتخاب پارچه گرفته تا انتخاب نوع لباس ایشون سعی می کنند که رسمی بودن اوت فیتشون تا حد امکان رعایت بشه.

مریلا زارعی

2. مریلا زارعی بانوی آرام و خنثی پسند

اهمیت زیادی که ایشون برای رسمی بودن اوت فیتشون در نظر می گیرند باعث میشه که خیلی به سراغ رنگ ها نرند و به پالت های خنثی تکیه کنند و همون طور که در اوت فیت های مختلف مشاهده می کنید کمتری پیش می آید که ایشون از رنگ های درخشان و جلب کننده نظر ها استفاده کنه، نهایت استفاده ایشون از رنگ ها بسیار کم است و بیشتر این درصد اندک رو در طرح ها و پترن های لباسشون به کار می برند.

مریلا زارعی

 

مریلا زارعی

3. مریلا زارعی پترن پوش جسور

استفاده از پترن در استایل کم یا زیاد فرقی نمی کنه نیاز به توجه و دقت بالایی داره در واقع اون چه که بسیار حائزه اهمیته توجه به حفظ تناسب و تعادل در استفاده از پترن است و در رابطه با خانوم مریلا زارعی اگرچه از بابت پالت رنگی بسیار محافظه کارانه عمل میکنه اما در ارتباط با پترن ها جسارت بیشتری داره و به مراتب در اوت فیت های مختلف از آیتم های شلوغ و طرح دار استفاده می کنه و حتا گاها لباس هایی با برش های متعدد و شلوغ هم در تن ایشون دیده میشه که نشان دهنده جسارت و تنوع طلبی ایشون میباشد.

مریلا زارعی

مریلا زارعی

مریلا زارعی

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان