شناسه خبر: ۶۷۳۹
لینک کوتاه کپی شد

پیشگویی جنگ جهانی سوم

پیش بینی زمان جنگ جهانی سوم توسط پیش گوی آمریکایی

آلبرت پایک سه جنگ جهانی را از قبل پیش بینی کرده بود. با ترینی ها هوراه باشید تا جزییات بیشتر این مخبر را بخوانید.

پیش بینی جنگ جهانی سوم

پر بازدید

ترینی‌ها :

بر اساس پیش بینی این فراماسون آمریکایی، در جنگ جهانی سوم اسلام و صهیونیسم سیاسی باید به‌صورت متقابل همدیگر را نابود کنند. اینجاست که درگیری حماس و اسرائیل جلوه خاصی پیدا می‌کند. آیا ممکن است کشورهای بیشتری به این درگیری کشیده شوند و در نهایت یک جنگ گسترده را شاهد باشیم؟

بیایید ابتدا نگاهی به گذشته آلبرت پایک داشته باشیم. او یکی از طرفداران برده‌داری بود و در طول جنگ داخلی آمریکا برای نیروهای موتلفه می‌جنگید. وی همچنین توانست ۲ هزار نفر از بومیان آمریکا را متقاعد کند که برای ایالات موتلفه بجنگند.

پایک در نامه خود شعری در مورد افتخارات جنگ داخلی آمریکا می‌سراید و از شرایط کنونی گله می‌کند. توجه داشته باشید که این نامه در سال ۱۸۷۱ یعنی ۶ سال پس از پایان جنگ داخلی آمریکا نوشته شده است.

خونین‌ ترین جنگ های تاریخ کدام بودند؟

فراماسون آمریکایی در بخش‌های بعدی نامه خود از جنگ جهانی اول (۱۹۱۴ تا ۱۹۱۸)، جنگ جهانی دوم (۱۹۳۹ تا ۱۹۴۵) و جنگ جهانی سوم با جزئیات بالا حرف می‌زند.

به باور وی جنگ جهانی اول باید طوری رخ دهد که ایلومیناتی قدرت سزارها را در روسیه از بین ببرد. در واقع این کشور باید به دژی برای کمونیسم الحادی تبدیل شود. وی همچنین در مورد جنگ جهانی دوم نیز دستورات جالبی را صادر می‌کند. شعله این جنگ باید با سوء استفاده از اختلافات بین فاشیست‌ها و صهیونیسم سیاسی روشن شود.

بنابر توصیه پایک جنگ جهانی دوم باید طوری پیش رود که نازیسم نابود گردد و صهیونیسم سیاسی قدرت کافی برای ایجاد کشور اسرائیل در منطقه فلسطین را داشته باشد. اگرچه پیش بینی های فراماسون آمریکایی در رابطه با جنگ جهانی اول تا سوم جذاب هستند؛ اما ابهاماتی نیز وجود دارد. به‌عنوان مثال حزبی به‌نام نازی تا سال ۱۹۲۰ وجود خارجی نداشت. این زمان ۵۰ سال پس از تاریخ نامه پایک است.

البته طرفداران نظریه‌های توطئه این عدم هماهنگی را هم توجیه می‌کنند. به‌باور آنها پایک توانسته بوده ظهور حزب کارگران آلمان را که بعدها به حزب ناسیونال سوسیالیسم کارگران آلمان (نازی) معروف شد، پیش بینی کند. چراکه این اتفاق بخشی از یک نقشه بزرگ برای کنترل جهان بود. حتی اگر از این ادعای مسخره بگذریم، در نامه معروف پایک به ایلومیناتی اشاره شده است. سازمانی با عمر کوتاه که به‌صورت رسمی در سال ۱۷۸۷ به پایان راه خود رسید.

هرچند برخی برای این موضوع نیز توجیهاتی دارند تا همچنان پیش بینی فراماسون آمریکایی برای جنگ جهانی سوم معتبر باشد. به‌باور این افراد سازمان ایلومیناتی هنوز فعال است و مردانی در اتاق‌های سری و مخفی برای کنترل جهان نقشه می‌کشند.

با بررسی اطلاعات پیرامون نامه ادعایی پایک می‌توان گفت که پیش بینی جنگ جهانی سوم صرفا ادعایی برای جلب توجه بوده است و سندیت چندانی ندارد. هرچند برخی نیز به‌طور کلی به پیش بینی آینده علاقه دارند و هر ادعایی را در این زمینه باور می‌کنند.

کل ماجرای پیش بینی جنگ جهانی سوم توسط یک فراماسون بر نامه‌ای استوار است که ظاهرا وجود خارجی ندارد. حداقل تا پیش از سال ۱۹۷۷ هیچ‌کسی به این نامه کوچکترین اشاره‌ای نکرده است.

هرچند طرفداران نظریه‌های توطئه کوتاه نمی‌آیند. آنها ادعا می‌کنند که این نامه پیشتر در اختیار کتابخانه بریتانیا بوده؛ اما ناگهان ناپدید شده است. جالب اینجاست که British Library تاکنون دو درخواست رسمی برای آشکار کردن نامه پایک دریافت کرده است.

هرچند مقامات کتابخانه در پاسخ به درخواست‌ها عنوان کردند که کتابخانه و موزه بریتانیا هرگز چنین نامه‌ای را در اختیار نداشته‌ و حتی تاکنون آن را رویت نکرده‌اند.

برای مقایسه بد نیست بدانید که کتابخانه بریتانیا حتی اسناد آمریکایی مربوط به دهه ۱۷۰۰ را نیز در اختیار دارد؛ اما در میان آنها نامه پیش بینی یک فراماسون از جنگ جهانی سوم نیست. با وجود همه این توضیحات هنوز افرادی هستند که فکر می‌کنند نامه پیش بینی پایک واقعیت دارد و در جنگ جهانی سوم اسلام سیاسی و صهیونیسم همدیگر را نابود خواهند کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد