شناسه خبر: ۵۳۱۱
لینک کوتاه کپی شد

فیلم ۸۷ متر کیانوش عیاری | زمان پخش سریال ۸۷ متر

تلویزیون موفق شد فیلم «87 متر» را مال خود کند + زمان پخش

بلاخره تکلیف فیلم 87 متر کیانوش عیاری پس از کشمکش و جنجال های فراوان مشخص شد. در ادامه زمان پخش این فیلم از تلویزیون را ببینید.

سریال 87 متر

پر بازدید

ترینی‌ها :

سریال 87 متر کیانوش عیاری، قرار بود از پلتفرم های شبکه خانگی پخش شود اما اینطور نشد. عیاری اعلام کرده که تا 10-15 روز آینده زمان پخش سریال 87 متر مشخص خواهد شد. پیش‌تر سیمافیلم از احتمال واگذاری سریال 87 متر به خارج از تلویزیون صحبت به میان آورده بود. جزئیات را در ادامه بخوانید.

به گزارش فیلم‌نیوز، کیانوش عیاری کارگردان سینما و تلویزیون، در برنامه «استودیو هشت» رادیو از احتمال پخش سریال «87 متر» تا 15 روز آینده در شبکه یک صحبت به میان آورده گفته که هر سریالی برای تلویزیون ساخته به خاطر پول بوده است.

عیاری درباره «87 متر» گفته: « خود ما هم نسبت به این سریال سردرگم بودیم اما احتمالا ظرف ۱۰ تا ۱۵ روز آینده تکلیف مشخص و از تلویزیون پخش می‌شود. این سریال از شبکه یک روی آنتن می رود.

سریال 87 متر

سریال «87 متر» سال 1396 کلید خورد و کیانوش عیاری و همکارانش بارها در طول ساخت، به دلیل بودجه تولید آن را متوقف کردند و نهایتاً زمستان سال 1399 تصویربرداری به پایان رسید. قرار بود سال 1400 پخش شود اما بارها به تعویق افتاد. عیاری در مصاحبه‌هایی درباره اصلاحاتی که به سریال وارد شده صحبت کرد و حتی زمانی گفت که نسبت به آماده کردن سریال برای پخش دلسرد شده و نمی‌خواهد اصلاحات را انجام دهد.

سرانجام بعد از مدت‌ها سرگردانی تکلیف سریال «87 متر» مشخص شد و این سریال از تلویزیون پخش می‌شود.

سریال 87 متر

اردیبهشت سال گذشته، مهدی نقویان رئیس سیما فیلم در نشستی خبری از واگذاری حق پخش سریال «87 متر» به شبکه خانگی خبر داد اما بعد از اینکه سریال توسط چند پلتفرم مورد بازبینی قرار گرفت، شنیده شد که آنها حاضر به انتشار آن نشده‌اند. علت اصلی هم این بوده که «78 متر» سریال ستاره محوری نیست و اوج و فرود خاصی ندارد.

خلاصه پروژه انتقال این سریال به شبکه خانگی به جایی نرسید و این پیشنهاد مطرح شد که مثل «سرزمین مادری»، از تلوبیون منتشر شود. حالا هم که گویا تلویزیون تصمیم گرفته است آن را از شبکه یک پخش کند تا تکلیف این سریال بالاخره مشخص شود.

عیاری سریال «87 متر» را با حضور بازیگرانی مثل علی دهکردی، مهران رجبی، فریبا کامران، حسین سلیمانی، شهین تسلیمی، فریده سپاه‌منصور، محمد بحرانی، سعید پیردوست، دیبا زاهدی و … کارگردانی کرده و داستان آن درباره مرد میانسالی است که به همراه همسر، دو دختر و پسرش خانه‌ای را از یک فروشنده به نام فرج ناصری خریداری می‌کنند اما روز اسباب‌کشی متوجه می‌شوند که خانه به فرد دیگری فروخته شده

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان