شناسه خبر: ۵۲۶۴
لینک کوتاه کپی شد

جایگزین سریال هفت سر اژدها | زمان پخش سریال بدل

چه سریالی جایگزین «هفت سر اژدها» میشه ؟ + زمان پخش

سریال هفت سر اژدها به پایان رسید و اگر مشتاق هستید بدانید که چه سریالی جایگزین آن می شود. همراه ما باشید.

سریال بدل

پر بازدید

ترینی‌ها :

سریال بدل جایگزین هفت سر اژدها می شود. سریال بدل به کارگردانی علی مشهدی ( علی مسعودی) پس از سریال «هفت سر اژدها» ابوالقاسم طالبی از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. در ادامه زمان دقیق پخش سریال بدل را بخوانید.

 

زمان پخش سریال «بدل» به کارگردانی علی مشهدی که در آن بازیگرانی همچون شهرام قائدی، هادی عامل هاشمی، داریوش سلیمی، اصغر حیدری، ساعد هدایتی به ایفای نقش پرداخته‌اند مشخص شد. علی مشهدی کارگردان و نویسنده سریال «بدل» درباره زمان پخش این سریال گفت: «بدل» در مراحل پایانی تدوین و صداگذاری است و ۱۰۰ درصد بعد از «هفت سر اژدها» به روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

در «بدل» بازیگرانی همچون بازیگرانی همچون شهرام قائدی، هادی عامل هاشمی، داریوش سلیمی، اصغر حیدری، ساعد هدایتی، اشکان اشتیاق، فرزانه سهیلی، ابوالفضل رجبی و پریسا مقتدی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سریال بدل

 

این سریال به کارگردانی و نویسندگی علی مشهدی (علی مسعودی) و به تهیه کنندگی رضا نصیرپور که محصول سیما فیلم است، در فضایی طنز به تحول انسان پرداخته است.علی مشهدی کارگردانی سریال‌های «آخرخط» و «نوروز رنگی» را در کارنامه دارد و همچنین نویسندگی سریال‌های کوچه اقاقیا، سه دونگ سه دونگ، ساعت خوش و سه در چهار را بر عهده داشته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد