توالت پارک آزادگان تهران | عکس های توالت گلخونه ای تهران

اینجا توالته یا گلخونه؟ | زیباترین و تمیزترین توالت جهان در تهران + عکس و ویدیو

یه توالتی تو ارک آزادگان تهران هست که به زیباترین توالت ایران مشهوره شده با ما همراه باشین تا عکی های این توالت زیبا رو ببینین

شناسه خبر: ۶۶۸۰
لینک کوتاه کپی شد

پر بازدید

ترینی‌ها :

زیباترین توالت ایران تو شهر تهران و پارک آزادگان قرار  داده. وقتی عکس های زیباترین توالت ایران رو ببینین دهنت از تعجب بسته نمیشه. در ادامه با همراه باشین تا هم عکی های زیباترین توالت ایران رو ببینین هم بخونین که چی شده که این توالت این شکلی شده.

عمو برات متولد ۱۳۳۲ در قوچان است وی از بیست سالگی که وارد تهران شده در سالن های غذا خوری وتالارها پذیرایی مشغول به کار شد،حالا بعد از 10 سال در پارک آزادگان کار میکند.

عمو برات نگهبان سرویس بهداشتی است و از آن جایی که دوست دارد محل کارش متفاوت باشد.  

ویدیوی عجیب از توالت هوشمندی که اتوماتیک شسته می شود

وی درتشریح کار خود گفت: "۷ سال پیش گلکاری و تزئین این دستشویی را آغاز کردم. خیلی با خوشحالی و ذوق این کار را انجام می دادم. اما برخی می گفتند مگر سالن اجلاس است؟ مگر عروسی گرفته ای؟ حتی عده ای می گفتند مردم خرابشان می کنند اما من گوش نمی دادم و کار خودم را می کردم.

اوایل گل های طبیعی می آوردم. یکبار همین نزدیکی یک کامیون گل و گیاه چپ کرد و بارش به زمین ریخت. دیگر گل ها به کارش نمی آمدند چندتا برداشتم و اینجا گذاشتم. اما چون درو دیوار را مجبورم با مواد شیمیایی بشورم گل های طبیعی نمی مانند و از بین می روند. برای همین با گل های مصنوعی تزیین شان کردم."

file

3391053_567

 

3391052_226

3391051_134

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان