چهره بازیگران جومونگ

(ویدیو) تغییر چهره بازیگران سریال جومونگ پس از 17 سال!

سریال جومونگ یکی از مشهورترین سریال های کره ای در جهان و ایران است. در ادامه تغییر چهره بازیگرانش را بعد 17 سال ببینید.

شناسه خبر: ۶۶۴۵
لینک کوتاه کپی شد

پر بازدید

ترینی‌ها :

سریال پرطرفدار جومونگ در سال 2006 از کانال تلویزیونی MBC کره جنوبی که یکی از 4 شبکه ملی این کشور است، پخش شد و در زمان پخشش پربیننده‌ ترین برنامه تلویزیونی کره جنوبی بود،آن قدر که حدود نیمی ‌از مردم کره، دوشنبه‌ ها و سه شنبه‌ ها پای تلویزیون میخکوب می‌ شدند تا داستان جومونگ را دنبال کنند.

سریال پرطرفدار جومونگ ابتدا برای 70 قسمت نوشته شده بود اما استقبال چشمگیر مردم، تهیه کنندگان این سریال را بر آن داشت تا جومونگ تبدیل به یک سریال 81 قسمتی بشود؛ هر قسمت این سریال یک ساعت کامل بود و شاید به همین دلیل است که ریتم سریال بعضی وقت‌ها کند و طولانی پیش می رفت.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید سریال پر طرفدار جومونگ در مدت 9 ماهی که پخش می‌شد، چیزی حدود 50 میلیون دلار ( 48 میلیارد تومان) پول به حساب شبکه MBC واریز کرد و گاهی بینندگان مجبور می‌ شدند 32 بار پیام‌ های بازرگانی را وسط تماشای سریال محبوبشان تحمل کنند.

البته پخش جومونگ فقط محدود به کره نشد و کشورهایی نظیر ژاپن، هنگ کنگ، ویتنام، سنگاپور، تایلند، مالزی و فیلیپین حاضر شدند بلافاصله حق پخش سریال را با قیمت باورنکردنی 8 میلیون دلار بخرند. خریداران بعدی جومونگ ، یک شبکه آمریکایی و ایران بوده اند. 

در ایران نیز همانند کره، سریال جومونگ بسیار پرطرفدار بود و چندین بار از شبکه های مختلف پخش شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد