تئاتر و حمله گرگ ها | نمایش باستانی چینی و حمله گرگها

(ویدیو) واقعی ترین تئاتری که تو عمرت هم ندیدی! | حمله گرگها در تئاتر بین تماشاچیان!

حمله گرگها در یک نمایش باستانی چینی در شهر شجیان در شمال غربی چین تماشاچیان را به وحشت انداخت.

شناسه خبر: ۶۵۴۹
لینک کوتاه کپی شد

پر بازدید

ترینی‌ها :

در این ویدیو بخش کوچکی از تئاتر فوق العاده زیبا و چند بعدی و بسیار واقعی چین را خواهید دید که در آن گله گرگ به تعدادی که در میان برف و سرما گیر کرده اند حمله می کنند. با ما همراه باشید و واقعی ترین و خفن ترین تئاتر عمرتان را در اینجا ببینید.

فیلم حمله گرگها در یک نمایش باستانی چینی در شهر شجیان در شمال غربی چین تماشاچیان را به وحشت انداخت.

فیلم حمله گرگها در فضای مجازی بیش از ۴۳۳ میلیون بار دیده شده است. برگزار کنندگان این نمایش باستانی می گویند گرگ ها بخشی از نمایش تئاتر بوده که در حمله ای برنامه ریزی شده از عمد به بازیگران حمله کرده اند زیرا این حیوانات دست آموز و اهلی شده بودند.

به گفته برگزار کنندگان این تئاتر باستانی این نمایش برگرفته از یک افسانه باستانی از جاده ابریشم و تجارت و خطرناک این تجارت در طول جاده را به نمایش می گذارد که بازرگانان می بایست حتی با گرگهای گرسنه پنجه به پنجه شده تا بتوانند از جاده پر و پیچ و خم و خطرناک جاده ابریشم عبور کنند. از این رو برای اجرای نمایش از گرگ های واقعی دست آموزی که از سال ۲۰۱۸ میلادی تحت تربیت بوده اند استفاده شده است تا آسیبی به بازیگران وارد نشود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد