دعوای هوادران پرسپولیس و استقلال

(ویدیو) انفجار نارنجک دستی در بین هواداران پرسپولیس

لحظه انفجار نارنجک دستی در بین هواداران پرسپولیس بعد از گل سوم استقلال خوزستان از جایگاه خبرنگاران.

شناسه خبر: ۵۶۳۴
لینک کوتاه کپی شد

پر بازدید

ترینی‌ها :

به نقل ایسنا، در شرایطی که پرسپولیس در ورزشگاه آزادی ناباورانه در نیمه اول ۳ گل از استقلال خوزستان دریافت کرده بود و تماشاگران نیز شعارهای اندکی علیه داور بازی سر می‌دادند، شعار "بی‌غیرت" نیز علیه بازیکنان پرسپولیس داده شد و به یکباره یک نارنجک در میان تماشاگران پرسپولیس در طبقه اول آزادی منفجر شد. مشخص نیست آیا این انفجار باعث صدمه به تماشاگران پرسپولیسی شده یا خیر.

پس از سوت پایان بازی در نیمه اول نیز تماشاگران اقدام به پرتاب اشیا به سمت تیم داوری کردند. پس از آن که تعداد زیادی از تماشاگران پرسپولیسی شعار بی‌غیرت علیه بازیکنان این تیم سر دادند، درگیری شدیدی میان برخی طرفداران این تیم ایجاد شد. همچنین علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان پرسپولیس در واکنش به این شعارها که بخشی از آن خطاب به او بود، با دست علامت سکوت به تماشاگران پرسپولیس نشان داد.

عکس یادگاری پرسپولیسی ها با لباس احرام در مکه

در این میان عنوان شد این درگیری میان طرفداران و لیدرهای پرسپولیس بوده که سعی داشتند شعار علیه بازیکنان را متوقف کنند. علیرضا بیرانوند دروازه پرسپولیس نیز پس از دریافت گل سوم شدیدا از بازیکنان این تیم انتقاد کرد و اعتراض شدید وی به کمک داور بازی نیز یک کارت زرد برای وی به دنبال داشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

 • ناشناس ارسالی در

  پرسپولیس تازه اولشه اول اول راهه 😂

 • ناشناس ارسالی در

  از هر دستی بدهند از همون دست می‌گیرند پرسپولیس پارسال و سال های پیش با بی اخلاقی اشک خیلی تیم‌ها رو درآورد اشک فرهاد مجیدی را یادمونه خیلی نامردی آخر فصل سرعتگیر کل تیم‌ها میشد جو های روانی فحش هایی که به بازیکنها میدادن یبار بد هم سیلی خورد از....

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان