ماجرای عاشق شدن شهاب حسینی

شهاب حسینی چجوری عاشق زنش شد؟ | ماجرای ازدواج اول شهاب حسینی + ویدیو

ویدیویی از مصاحبه شهاب حسینی که در آن در مورد علت ازدواج و نحوه عاشق شدنش توضیحاتی داده است را در ادامه تماشا کنید.

شناسه خبر: ۵۲۷۳
لینک کوتاه کپی شد

پر بازدید

ترینی‌ها :

شهاب حسینی بازیگر معروف و محبوب ایرانی است که این روزها با ایفای نقش شمس تبریزی در فیلم سینمایی مست عشق بر سر زبان ها افتاده است. شهاب حسینی در یکی از مصاحبه های قدیمی اش در مورد ماجرای عشاق شدن و ازدواج توضیحاتی داده است. در ادامه می توانید توضیحات شهاب حسینی را بخوانید و ویدیوی مربوطه را نیز تماشا کنید.

در سربازی عاشق پریچهر شدم

راستش در دوران سربازی بود که عاشق شدم. عاشق همسرم. همین موضوع تحمل سربازی را برایم سخت می کرد. افسری که نمی خواهم اسمش را ببرم متوجه این ماجرا شد و تا می توانست به پر و پایم پیچید تا آزارم دهد.

(ویدیو) آوازخوانی شهاب حسینی در برنامه زنده؛ همه رو محو صداش کرد!

راننده ها در زمان استراحت شان نباید نگهبانی بدهند، با این حال او مرا می فرستاد سر پست تا نتوانم مرخصی بگیرم و از پادگان خارج شوم. همسرم (پریچهر) را در دانشگاه دیدم. یک روز از سربازی مرخصی گرفتم تا سری به رفقای دانشجو بزنم.

دیدم دختر خانم زیبا، ساده و محجوبی سرگرم مطالعه کتاب هایش است. هرچه خواستم با او ارتباط برقرار کنم، نشد که نشد. با این حال در نگاهش چیزی دیدم که تشویقم کرد به ادامه راهی که منجر به ازدواج شد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

 • ناشناس ارسالی در

  👏👏👏👏

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد