محمدرضا گلزار در گروه آریان | گیتار زدن محمدرضا گلزار در کنسرت آریان

(ویدیو) گیتار نوازی محمدرضا گلزار 22 سال پیش در کنسرت گروه آریان

ویدیوی از محمدرضا گلزار سوپر استار سینمای ایران سال های پیش در حال نواختن گیتار در کنسرت گروه آریان را در ادامه تماشا کنید.

شناسه خبر: ۵۱۴۲
لینک کوتاه کپی شد

پر بازدید

ترینی‌ها :

همزمان با سال‌های آغازین تشکیل گروه آریان، محمدرضا گلزار هم عضو این گروه بود. محمدرضا گلزار گیتار می‌زد و از دوستان پیام صالحی بود. کنار گروه کار می‌کرد و نوازنده گیتار گروه به حساب می‌آمد. محمدرضا گلزار در صحنه، مخاطبان خودش را هم داشت، البته هر کدام از اعضای گروه مخاطبان خودشان را داشتند. بعد از مدتی که از همکاری گلزار با ما گذشت، گویا طی سفری که او به شمال کشور داشت با ایرج قادری آشنا می‌شود و قادری هم به او پیشنهاد می‌کند که در <سام و نرگس> بازی کند. ‌

مدتی بعد <سام و نرگس> با بازی گلزار ساخته شد و بعد از آن هم <شام آخر>؛ در حالی که گلزار هنوز عضو گروه آریان بود. بعد از آن نوبت به فیلم <بالا‌ی شهر پایین شهر> رسید که فیلمبرداری آن در اصفهان انجام شد؛ در حالی که گروه ما در سالن‌میلا‌د کنسرت داشت. گلزار برای اینکه به این کنسرت برسد، صبح به اصفهان می‌رفت و عصر برمی‌گشت.

اولین کامنت جنجالی آیسان همسر محمدرضا گلزار زیر عکسش!

حتی سرش را در همان محل اجرای کنسرت می‌شست و وقتی پیش ما می‌رسید روی سرش هنور اثرات گریم دیده می‌شد. او تا این حد هم مقاومت کرد تا همراه گروه باشد، تا اینکه کنسرت کیش فرا رسید و گلزار از ده شب اجرا تنها توانست در چهارشب آن حضور یابد. ما نمی‌توانستیم کنسرت را لغو کنیم. این موضوع در آلبوم دوم بیشتر به چشم خورد و گلزار در سراسر این آلبوم فقط برای یک آهنگ گیتار زد

اینها باعث تزلزل در گروه شد؛ طبیعتاً اعضای گروه تمایل نداشتند کسی از گروه خارج شود، ولی در آخر به این نتیجه رسیدیم که گلزار جدا شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان