شناسه خبر: ۶۲۶۸
لینک کوتاه کپی شد

خارج شدن مورچه از چشم دختر | مورچه در چشم دختر هندی

دختری که از چشماش به جای اشک، مورچه بیرون می‌آید!

دختر هندی هر روز مورچه‌ های متعددی را از چشمانش بیرون می‌کشد!! درباره این خبر که نه تنها پزشکان بلکه همه را شوکه کرده است، بیشتر بخوانید.

مورچه در چشم دختر هندی

پر بازدید

ترینی‌ها :

اتفاق عجیبی برای دختر هندی همه را شوکه کرد. خارج شدن مورچه های متعدد از چشم دختر هندی، ابتدا ذهن همه را به سمت یک بیماری نادر برد اما در واقع این مورچه از طریق گوش وارد بدن این دختر شدند . در ادامه جزئیات خبر خارج شدن مورچه از چشم دختر هندی را بخوانید.

هیچکس نمی‌داند این همه مورچه چگونه وارد بدن دختر 11 ساله هندی شده‌اند و برای بیرون کردن آن‌ها چه کنند! به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، یک دختر 11 ساله هندی، اخیراً به دلیل بیرون کشیدن حدود 60 مورچه مرده از چشمانش خبرساز شد.

برخی از پزشکان معتقدند این تعداد عجیب مورچه از طریق گوش وارد بدن این دختر شده‌اند. این دختر که تنها با نام آشوینی شناخته می‌شود از درد شدید چشمانش شکایت کرد. او به والدینش گفت احساس می‌کند چیزی در حدقه چشمش گیر کرده است.

پس از بررسی پدر و مادر این دختر مورچه کوچکی در گوشه چشم او پیدا کردند. در ابتدا والدین این دختر اصلا نگران نبودند چون این واقعه را یک تصادف می‌دانستند. با این حال طولی نکشید که دختر دوباره از درد چشم‌هایش شکایت کرد. پس از معاینه مورچه‌های مرده بیشتری کشف کردند و این بار او را به بیمارستان بردند. یک پزشک محلی به والدین آشوینی گفت احتمالا مورچه‌ها ابتدا از طریق گوش وارد بدن او شده و سپس به نحوی به چشمان او راه یافته‌اند.

این دختر 11 ساله در 10 روز بیش از 60 مورچه مرده از چشمانش بیرون کشیده است. در ابتدا والدین آشوینی می‌ترسیدند که او تحت تأثیر روحی شیطانی قرار گرفته باشد و او را نزد یک ستاره‌شناس بردند که به آن‌ها گفت این مورچه‌ها ناشی از چیزی به نام ناگا دوشا (نفرین مار) هستند. با این حال این دختر در حال حاضر در بیمارستان بستری است.

 اتفاق مشابهی در مصر چند سال پیش

از چشم یک دختر 16 ساله مصری مجموعه‌ای از مورچه‌ها خارج می‌شود.

دکتر این دختر دبیرستانی 16 ساله به نام «می حسین زکریا» در باره بیماری این دختر گفت که وی به یک نوع بیماری نادر مبتلاست که در هیچ‌یک از منابع علمی ذکر نشده است. این پزشک پس از تحقیقات فراوان دریافت که بیماری این دختر، سومین مورد در جهان است و دو مورد قبلی در ایران و عربستان سعودی در بیماران 10 و 12 ساله‌ای مشاهده شده است.

مورچه در چشم دختر هندی

این پزشک اضافه کرد که از حدود یکسال و نیم پیش بر روی بیماری این دختر تحقیق می‌کند، اما تاکنون به نتیجه نهایی دست نیافته است. وی دو احتمال می‌دهد: یکی آنکه مورچه‌ها از داخل چشم این بیمار بیرون می‌آیند و دوم این که مورچه‌ها ابتدا وارد چشم این دختر شده و سپس از چشمش بیرون می‌آیند.

بر اساس این گزارش این درحالیست که احتمال می‌رود که داخل چشم این دختر، کیست تخمی مورچه وجود داشته باشد، به خصوص اگر این مورچه‌ها در مدت زمان مشخصی از چشم این بیمار خارج شوند که البته این مساله دور از انتظار نیست.

از سوی دیگر، مادر این دختر در این باره گفت: صبح یک روز، دخترش در حالی که به شدت گریه می‌کرد و درد شدیدی در سرش داشت و دستش را بر روی چشم راستش قرار داده بود، از خواب بیدار شد و پس از گذشت دقایقی متوجه خارج شدن مجموعه‌ای از مورچه‌ها از چشم او شدم. مادر این دختر اضافه کرد که مراجعه به پزشکان مختلف و تجویز و مصرف داروها مانعی در خارج شدن مورچه‌ها از چشم دخترش ایجاد نکرده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد