شناسه خبر: ۵۵۵۱
لینک کوتاه کپی شد

غذا نخورترین زن دنیا

زنی که 16 ساله بدون آب و غذا زندگی میکنه + تصویر

غذا نخورترین زن دنیا مورد عجیبی است که این روزها ذهن همه را خود مشغول کرده، زیرا اون سال های زیادی است که بدون آب و غذا زندگی می کند.

زندگی بدون آب و غذا

پر بازدید

ترینی‌ها :

غذا نخورترین زن دنیا لقب مولوورک آمباو است که 16 سال گذشته بدون آب و غذا زندگی می کند. اکثر مردم به سختی یک روز کامل را بدون آب و غذا زندگی می کنند اما مولوورک آمباو گفته است که از 10 سالگی اشتهایش را کاملا از دست داده است. در ادامه در مورد مولوورک آمباو زنی که 16 سال است هیچ آب و غذایی نخورده است بیشتر آشنا شوید.

مولوورک آمباو، یک زن 26 ساله اهل اتیوپی، ادعا می کند که 16 سال اخیر عمر خود را بدون خوردن یا نوشیدن سپری کرده است و این یعنی در تمام این سالها او نه چیزی خورده و نه چیزی نوشیده است. اکثر مردم به سختی می توانند چند ساعت بدون خوردن چیزی دوام بیاورند، اما مولوورک آمباو اصرار دارد که او یک روز در حالی که تنها 10 سال داشت، پس از اینکه اشتهایش از بین رفت، برای همیشه خوردن غذا را کنار گذاشت.

غذا نخورترین زن دنیا

او که به عقیده برخی غذا نخورترین زن و حتی انسان دنیا لقب گرفته است ظاهراً زندگی عادی دارد و در سلامت کامل بسر می برد. جالب است که وی انرژی زیادی برای انجام کارهای روزانه خود، که شامل پخت و پز برای دیگران و انجام کارهای مختلف می شود نیز دارد.

این زن جوان چندین آزمایش پزشکی را در اتیوپی انجام داده است، اما هیچ‌یک واقعاً نمی‌توانند علت بی اشتهایی او را کشف کنند، پزشکان بیمارستانی در آدیس آبابا تأیید کردند که در زمان معاینه هیچ شواهدی از غذا در روده او وجود نداشته اما بدن هم علائمی از ضعف یا نقص خاصی نشان نمیدهد.

این زن 26 ساله می گوید هنوز آخرین باری که غذا از لبانش گذشت را به یاد دارد. آخرین وعده غذایی او خورش عدس قرمز بود، یک غذای معمولی اتیوپیایی که پس از آن اشتهای او به سادگی از بین رفت.

او ابتدا به خانواده اش دروغ میگفت که غذا خورده است، اما در نهایت مجبور شد حقیقت را به آنها بگوید. امباو به یاد می آورد که به یکباره اشتهایش برای آب یا هر غذایی را از دست داد. این زن جوان اتیوپیایی ادعا می کند که به دلیل اینکه 16 سال است هیچ غذا یا آب مصرف نکرده است، در این مدت نیز مجبور به استفاده از توالت نبوده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان