شناسه خبر: ۵۰۰۵
لینک کوتاه کپی شد

ازدواج پسر بچه | ازدواج پسر ۹ ساله و زن پیرزن ۶۲ ساله

ازدواج عاشقانه پیرزن 62 ساله و داماد 9 ساله + تصاویر

پیرزنی که پسر 9 ساله را به عنوان همسر خود قبول کرده است و ازدواجشان را بصورت با شکوه جشن گرفتند. در ادامه عکس هایشان را ببینید.

ازدواج پسر 9 ساله

پر بازدید

ترینی‌ها :

ازدواج پسر 9 ساله با زن 62 ساله سر و صدای زیادی به پا کرد. ازدواج پسر 9 ساله طبق سنت باید انجام می شده است. ازدواج پسر 9 ساله و این زن 62 ساله را می توانید در ادامه ببینید.

اخیرآ ازدواج با پسران کم سن در میان این مردم تبدیل نوعی سنت شده است،پیرزنی که پسر 9 ساله را به عنوان همسر خود قبول کرده است و برای دومین بار این دو سالگرد ازدواجشان را بصورت با شکوه جشن گرفتند. سانلا ماسیلا و هلن شابانگو اهل آفریقای جنوبی هستند و بعد از ازدواج در سال 2013 برای دومین باز سالگرد ازدواجشان را با برپایی مراسم جشن گرفتند.

ازدواج پسر 9 ساله

جالب است بدانید این ازدواج سمبولیک است و این زوج اصلا با هم زندگی نمی کنند و هیچ رابطه جنسی ندارند.به گفته مادر این پسر، او چندان تمایلی به ازدواج پسرش نداشته اما در صورتی که این رسم رعایت نشود اتفاق شومی برای فرزندش خواهد افتاد.

ازدواج پسر 9 ساله

این پسر 9 ساله خود از ازدواج با همسر 62ساله اش راضی است و می گوید فعلا به مدرسه و کار می رود و به طور حتم با بالا رفتن سنش با زنی هم سن و سال خودش ازدواج خواهد کرد.

ازدواج پسر 9 ساله

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان