شناسه خبر: ۶۳۰۳
لینک کوتاه کپی شد

شهربازی های وحشتناک جهان | ترسناک ترین شهربازی دنیا

عاشقان آدرنالین: ۱۰ تا از وحشتناک ترین شهربازی ها که از ترس زبونت بند میاد!

اگر شما علاقه مند به تجربه کردن هیجان و آدرنالین بسیار هستید، از دیدن شهربازی هایی که در ادامه معرفی می کنیم لذت خواهید برد.

ترسناک ترین شهربازی ها

پر بازدید

ترینی‌ها :

برای هیجان، سرگرمی و آدرنالین دیدن ترسناک ترین شهربازی های جهان با وسایل بازی خطرناک بسیار جذاب است. افراد زیادی ریسک پذیر هستند و از امکانات ترسناک ترین شهربازی های جهان استفاده می کنند. به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه شما را با ترسناک ترین شهربازی های جهان که تنها متعلق به عاشقان هیجان و تولید بیشترین میزان آدرنالین است را آشنا کنیم.

1- ترن هوایی کینگدا کا واقع در نیوجرسی

اولین و وحشتناک ترین شهربازی ای که ما قصد داریم شما را با آن آشنا سازیم، شهر بازی کینگدا کا می باشد که دارای بزرگترین و مهیج ترین ترن هوایی در جهان می باشد و با این حال همان گونه که در تصاویر زیر مشاهده می کنید این ترن هوایی بی شک بسیار وحشتناک است که هر شخصی قادر به تجربه آن نخواهد بود!

شهربازی

 با این حال ترن هوایی این شهر بازی که دارای ارتفاع 139 متری و سرعت 206 کیلومتری است که تنها در زمان 3.5 ثانیه از سرعت 0 به سرعت 206 کیلومتر می رسد، کاملا ایمن می باشد و می توانید با خیالی آسوده و راحت استفاده کنید و با وجود اطلاعاتی که به شما گفته شد، قطعا افراد خاصی می توانند بدون هر گونه ترس و دلهره ای از این ترن هوایی استفاده کنند.

2- ترن هوایی وایپر در کالیفرنیا

دومین ترن هوایی وحشتناکی که ما خواستار معرفی آن به شما هستیم، ترن هوایی وایپر می باشد که تنها تفاوت اصلی آن با سایر ترن های هوایی که ممکن است در اقصی نقاط جهان مشاهده کنید، چوبی بودن آن می باشد! با این حال این ترن هوایی به خوبی با روش مهندسی که اصطلاحا " خرپا " گفته می شود، ایمن شده است.

شهربازی

از این رو شاید تعداد طرفداران این چنین خرپایی بسیار کم باشد و علت آن هم همان گونه که می دانید، می تواند جنس پایه و اساس آن باشد که هر شخصی شاید با هر میزان ریسکی استفاده از چنین وسیله ای را قبول نکند! با این حال این ترن هوایی با هر میزان ریسکی که دارد، دارای طرفداران متعددی در سرتاسر ایالات متحده می باشد!

3- ترن هوایی گولیاث در ایالات متحده آمریکا

ترن هوایی گولیاث سومین ترن هوایی وحشتناکی هست که جزء یکی از بازی های مهیج در والنسیل واقع در کالیفرنیا می باشد که بسیار سریع و بزرگ می باشد! طبق گزارشات محلی که انجام شده است، در بدون افتتاح این ترن هوایی، دارای طرفداران بسیار زیادی بود و امروزه بعد از گذشت سال ها از اختراع این ترن هوایی، هنوز دارای طرفداران بسیار زیادی در والنسیا واقع در کالیفرنیا است.

شهربازی

این ترن هوایی خارق العاده، دارای 72 متر ارتفاع، 1394 متر عرض و سرعت 137 کیلومتری است که از مهم ترین و اصلی ترین ترن های هوایی این منطقه محسوب می شود.

4- هالیوود ریپ راید راکیت

یکی دیگر از متفاوت ترین ترن های هوایی که ما قصد شما را با آن آشنا سازیم، می توان به ترن هوایی هالیوود ریپ راید راکیت اشاره نمود که در اورلاندو ایالات متحده واقع شده است و هر یک از افرادی که خواستار استفاده از این ترن هوایی هستند می بایست تا ارتفاع قابل توجهی بالا بروند و تا در ارتفاع مدنظر در نوبت بایستید.

شهربازی

همچنین هر یک از مسافران این ترن هوایی می توانند در حین سفر با این وسیله، آهنگ درخواستی خود را انتخاب کنند و در طول سفر چند دقیقه ای خود به آهنگ دلنشین خود گوش فرا دهند. با این حال این ترن هوایی یکی دیگر از مهیج ترین و ترسناک ترین ترن های هوایی ایالات متحده می باشد که قبول نمودن استفاده از آن کمی دشوار است!

5- ترن هوایی ویکد تویستر در اوهایو

افرادی که ترجیح به استفاده از وسایل کاملا مهیج شهربازی می کنند، انتخابشان قطعا ترن هوایی است که می توانند ترس خود را نسبت به ارتفاع بسنجند! با این حال ترن هوایی جزء یکی از بازی های وحشتناک شهربازی ها محسوب می شود که هر شخصی استفاده از آن را قبول نمی کند! 

شهربازی

از این رو پنجمین ترن هوایی فهرست ما ویکد تویستر " Wicked Twister " اوهایو می باشد که بزگترین ترن هوایی معلق جهان می باشد و در حین استفاده از آن ممکن است به خوبی تپش قلب بالای خود را احساس کنید!

6- ترن هوایی تاکابیشا در ژاپن

ترن هوایی تاکابیشا یکی دیگر از شهربازی های وحشتناک واقع در فوجی یوشیدا ژاپن است که معجزه مهندسی خارق العاده مهندسان خبره ژاپنی است که زاویه شما را نسبت به حالت عادی، 120 درجه سانتی گراد تغییر می دهد. 

شهربازی

با این حال استفاده از این ترن هوایی می تواند یک تجربه خارق العاده و بی نظیری برای هر یک شما باشد که میزان آدرنالین تولیدی بدنتان را احساس خواهید نمود و در سال 2011 میلادی افتتاح شد.

7- ترن هوایی اسکای اسکریم در آلمان

ترن هوایی اسکای اسکریم یکی دیگر از وحشتناک ترین ترن های هوایی است که دارای صندلی های معلقی است که در حین سفر با این ترن هوایی به میزان 360 درجه زاویه شما نسبت به سطح زمین تغییر خواهد کرد و در حین استفاده از آن از حلقه های مهندسی شده عبور خواهید کرد و وارد حلقه های گوناگونی خواهید شد!

شهربازی

8- ترن هوایی اینتیمیداتور 305 در ویرجینیا

همان گونه که از تصویر این ترن هوایی مشخص است، بی شک یکی از وحشتناک ترین ترن های هوایی می باشد که تا ارتفاع 91 متری از سطح زمین مسافرت خواهید نمود. به همین دلیل این ترن هوایی جزء یکی از 4 ترن هوایی وحشتناک و بسیار خطرناک جهان می باشد!

9- Insanity Ride – در استراتوسفر لاس وگاس آمریکا

 

Insanity the Ride یک تجربه واقعاً آزاردهنده است! این سواری دارای یک بازوی مکانیکی عظیم است که در ارتفاع 64 فوتی بر روی لبه برج استراتوسفر در ارتفاع بیش از 900 فوت قرار دارد، این سواری وگاس شما و چندین مسافر دیگر را در هوای آزاد می چرخاند. این یک فرصت شگفت انگیز برای درک منظره نفس گیر وگاس است، اما این سواری به سختی به کسی این شانس را می دهد که اصلا منظره های اطرافش را ببیند!

10- Nothing But Net – دالاس تگزاس آمریکا

درست زمانی که فکر می‌کنید ترسناک‌تر از این نمی‌شود، این سواری بدون هیچ مهاری شما را روی توری فرود می آورد. از این ترسناکتر اینکه – بدون بانجی، بدون چتر نجات، بدون بند شما در آسمان سقوط آزاد می کنید. مثل قطراه ای از فاصله 130 فوتی به روی شبکه ایمنی توری در زیر آن چکه می کنید. این مثل دعوت از مرگ خودت برای دیدن از نزدیک است! این سواری در شهربازی جاذبه صفر در دالاس، تگزاس واقع شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان