شناسه خبر: ۶۱۰۱
لینک کوتاه کپی شد

داستان کلبه وحشت انزلی | آدرس کلبه وحشت انزلی | کلبه ترسناک هفت دغنان

حقیقت «کلبه جن زده» انزلی، ترسناک ترین خانه شمال ایران + ویدیو

حرف ها و شایعات زیادی در مورد کلبه وحشت انزلی وجود دارد و مردم از آن کلبه و حتی محیط اطرافش وحشت دارند اما موضوع چیست؟

کلبه وحشت انزلی

پر بازدید

ترینی‌ها :

کلبه وحشت انزلی، یکی از ترسناک ترین جاهای ایران و شمال ایران است که هنوز داستان آن سر به مهر مانده است. کلبه وحشت انزلی بیشتر از زمانی سر زبان ها افتاد که ماجرای وحشتناکی برای 4 پسر دانشجو رخ داد. در ادامه ماجرای کلبه وحشت انزلی را بخوانید.

کلبه وحشت انزلی کجاست؟

در جنگل اسرارآمیز هفت‌دغنان در نزدیکی بندر انزلی و صومعه سرا، در استان گیلان، منطقه‌ای قرار دارد که سال‌هاست مقصد ماجراجویان و گردشگران بیشماری است. محلیان صداهای زیادی از این جنگل شنیده‌اند و می‌گویند، بهتر است تا شب نشده این منطقه را ترک کنید.

ولی اگر برای تجربه‌ی وحشت و دلهره به این ناحیه سفر کرده‌اید، به قسمت‌ شرقی روستا بروید، جایی که هوا ناگهان سنگین‌تر می‌شود و وجود کلبه‌ای متروکه و پرماجرا که افسانه‌های محلی زیادی در دل آن گنجانده شده به سنگینی این فضا می‌افزاید.

کلبه وحشت انزلی

بارها شده است که ما فیلم های ترسناک را تماشا کرده‌ایم ولی در عمق دلمان باورمان بر این بوده است که این فیلم نمی‌تواند واقعی باشد. در واقع این تنها راهی است که می تواند ما را به دیدن ادامه‌ی فیلم تشویق کند، اما همیشه این باور حقیقت ندارد! در شمال ایران کلبه‌ای مخوف و مرموز وجود دارد که باعث شده است که حتی محلی های این منطقه به آن نزدیک نشوند. در ادامه قصد داریم بیشتر با این کلبه که در محوطه بیرونی روستای هفت دغنان واقع شده است آشنا شویم.

داستان کلبه وحشت انزلی از کجا شروع شد؟

یکی از ماجراهایی که باعث شد این کلبه وحشت بیشتر از پیش مرموز و ترسناک شود، اتفاقی است که در سال ۱۳۶۵ افتاد! و اما آن اتفاق چه بود؟

در سال ۱۳۶۵، برای اولین بار چهار پسر به این روستا رفته و تصمیم می‌گیرند که برخلاف تمام حرف و حدیث‌هایی که راجع به کلبه‌ی وحشت شنیده بودند، شب‌شان را در این جا بمانند. شب هنگام دو نفر از این چهار پسر به خاطر اتفاقی نامعلوم از کلبه‌ی وحشت انزلی پا به فرار می‌گذارند، اما متاسفانه دو نفر دیگری که در آن جا می‌مانند، به سرنوشت غم انگیزتری دچار می شوند. گویا یکی از آن ها در همان کلبه از ترس، جان خود را از دست می‌دهد که دلیل آن هنوز هم مشخص نیست و دیگری که زنده مانده بود، دیوانه می شود و هرگز دیگر به حالت عادی خود برنمی‌گردد.

کلبه وحشت انزلی

این اتفاق تنها مورد مشکوک این کلبه نیست! افراد دیگری نیز به آن وارد شده‌اند. بعد از ۴ سال،. این بار ۳ دختر بودند که به روستای هفت دغنان آمدند. این ۳ دختر به سمت کلبه‌ی وحشت انزلی رفتند، می گویند که ۲ روز بعد مردم محلی، دختری را در اطراف کلبه پیدا کرده‌اند. دختر شوکه شده بود و از ترس می لرزید! بالاخره افرادی آمدند و وارد خانه شدند و دو دختر دیگر را در حالی پیدا کردند که جانشان را از دست داده بودند. علت مرگ هر دو، سکته و مرگ آنی تشخیص داده شده بود.

گفته‌ها حاکی از آن است که چشم هر دو به نقطه‌ی مشخصی خیره شده و باز مانده بود. پس از این اتفاق، این کلبه توسط پلیس محلی تخلیه و تحت تدابیر امنیتی قرار می گیرد. از آن زمان کسی اجازه ندارد که به این کلبه وحشت نزدیک شود و یا از آن دیدن کند.

کلبه وحشت انزلی

حرف هایی که در مورد این کلبه وحشت گفته می شود بسیار دور از ذهن است اما طبق نظر بسیاری از محلی‌ها، واقعیت دارد. البته باید توجه داشت که هیچ گونه اسناد و یا شواهدی که به طور حتم اثبات کند که داستان های این کلبه واقعا اتفاق افتاده است، وجود ندارد. در هر صورت، درستی این ماجرا نیازمند تحقیقات و مطالعه بیشتر و گسترده‌تری می باشد. به نظر شما این کلبه واقعا مرموز و خوفناک است؟ اصلا از وجود چنین کلبه‌ای در این در منطقه‌ی سرسبز و آرام اطلاع داشتید؟

ویدیویی از کلبه وحشت انزلی

تمامی این داستان ها و شایعات باعث شده که تیم انزلی پرس در این زمینه کنکاش ویژه ای کند و ضمن بازدید نزدیک از کلبه وحشت با اهالی این روستا نیز مصاحبه کند. شمارا به تماشای این ویدئو دعوت میکنیم :

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان