شناسه خبر: ۵۷۵۹
لینک کوتاه کپی شد

رستوران توالت اندونزی

رستورانی که در کاسه‌ توالت غذا سرو میکنه + تصاویر

رستورانی با تِم توالت، که تمامی غذاها را در کاسه‌ های دستشوئی سرو می‌ کند.در ادامه در مورد این رستوران چندش بیشتر بدانید.

رستوران توالت

پر بازدید

ترینی‌ها :

رستوران توالت، مدتی است ک در اندونزی افتتاح شده است و توجه همه را به خود جلب کرده است. رستوران توالت، جزو چندش ترین رستوران های دنیا شناخته است اما مشتریان برای کنجکاوی به دیدنش می روند و همیشه شلوغ است. در ادامه در مورد رستوران توالت بیشتر بدانید.

کافه Jamban در Semarang در اصل رستورانی با تِم توالت است که تمامی غذاها را در کاسه‌های دست‌شوئی سرو می‌کند. Jamban به زبان اندونزیایی یعنی «توالت». جا دارد اشاره‌کنیم که صندلی‌های این کافه نیز به شکل توالت فرنگی انتخاب‌شده‌اند.

به‌تازگی رستورانی در جزیره جاوا در اندونزی گشایش‌یافته که به‌هیچ‌عنوان اشتها برانگیز و جذاب نیست. کافه Jamban در Semarang در اصل رستورانی با تِم توالت است که تمامی غذاها را در کاسه‌های دست‌شوئی سرو می‌کند. Jamban به زبان اندونزیایی یعنی «توالت». جا دارد اشاره‌کنیم که صندلی‌های این کافه نیز به شکل توالت فرنگی انتخاب‌شده‌اند.

رستوران توالت

از همه هوشمندانه‌تر، غذای اصلی آن است که خوراک گوشت قلقلی است و تمام و کمال فضای دست‌شوئی و گرفتگی چاه را برای مشتری یادآوری می‌نماید. اینکه مردم چگونه می‌توانند این غذاها را میل کنند واقعا سوال برانگیز و عجیب است زیرا حتی دیدن تصاویر این کافه نیز قابل‌تحمل نیست، چه برسد به‌صرف غذا در آن.

رستوران توالت

جالب است برای آن‌هایی که معده‌های حساسی داشته و سریع دچار تهوع می‌شوند، کیسه‌های مخصوص وجود دارد. مالک این رستوران Budi Laksono نام داشته و سابقا در دولت اندونزی به‌عنوان کارشناس تغذیه و بهداشت خدمت می‌نموده. او ادعا می‌کند که هدفش از راه‌اندازی چنین رستوران تهوع انگیزی نمایش وضعیت نابسامان کشورهای جهان سوم است.

رستوران توالت

سرو غذا در کاسه‌های توالت در حالی است که هنوز بسیاری از مردم در اندونزی دستشویی ندارند و این کافه به‌نوعی نمادی برای اعتراض به این عقب‌ماندگی در کشور یادشده محسوب می‌گردد. بااینکه از بهار امسال که Jamban بازشده تاکنون انتقادها و اعتراض‌های زیادی داشته اما همچنان گردشگران محلی و خارجی مشتاق صرف غذا در چنین فضای نامناسبی هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان