شناسه خبر: ۶۴۸۷
لینک کوتاه کپی شد

پیراهن هاوایی بازیگران مرد ایرانی | بازیگران ایرانی با پیراهن هاوایی

پوشیدن پیراهن‌ هاوایی رو از بازیگران ایرانی یاد بگیر!

پیراهن‌ هاوایی با رنگ‌ ها و طرح‌ های جذاب گرمسیری به عنوان لباس‌ های ترند تابستان شناخته می‌ شوند. برای پوشیدن این لباس از بازیگران ایرانی ایده بگیرید.

پیراهن هاوایی بازیگران ایرانی

پر بازدید

ترینی‌ها :

پیراهن‌ هاوایی از استایل های جذاب تابستان است که بازیگران ایرانی هم به آن گرایش زیادی دارند. پیراهن هاوایی از طرح های شلوغی است که لازم است استایل کردن با آن را یاد بگیرید. از مهم‌ ترین طرفداران پیراهن‌ هاوایی سلبریتی‌ ها هستند که در مراسم و موقعیت‌ های مختلف با این پیراهن‌ ها حاضر می‌ شوند.

پولاد کیمیایی با هاوایی در سواحل سوییس

پولاد کیمیایی از آن دسته بازیگرانیست که اهل پوشیدن پیراهن ساحلی یا هاوایی بوده و در ساحل رود راین در بازل سوییس پیراهنی با برگ‌های گیاهان گرمسیری به تن کرده که این پیراهن روی زمینه مشکی برگ‌هایی با ترکیب رنگ‌های سفید و سبز دارد و خیلی شلوغ و تند نیست

پیراهن هاوایی بازیگران ایرانی

بنابراین حتی برای استایل خیابانی مناسب است. نکته‌ای که در مورد عکس پولاد با پیراهن هاوایی پولاد به نظر می‌رسد، یکی از قانون‌های پوشیدن این نوع پیراهن است: پیراهن هاوایی خود را با اعتماد به نفس بپوشید. بگذارید مردم بدانند که پیراهن هاوایی پوشیده‌اید و صد درصد به آن افتخار می‌کنید.

نیما شعبان‌نژاد و هاوایی در هاوایی

به نظر می‌رسد نیما شعبان‌نژاد از طرفداران پیراهن‌های هاوایی باشد. او در چند موقعیت مختلف پیراهن هاوایی پوشیده است.

پیراهن هاوایی بازیگران ایرانی

یکی از آنها پیراهن مردانه‌ای با طرح آناناس است. همان‌طور که از ظاهر نیما مشخص است نحوه ست کردن پیراهن هاوایی این است که شلوار یا شلوارکی طرح‌دار مثلا شطرنجی یا راه‌راه با پیراهن هاوایی نپوشید. پیراهن هاوایی را با شلوارهای ساده مثل رنگ‌های خاکی تن‌تان کنید.

ارسلان قاسمی و هاوایی پوشی با علی صادقی

ارسلان قاسمی هم کم سراغ پیراهن هاوایی نرفته. یکی از این موقعیت‌ها مربوط به روز سیزده بدر چند سال پیش می‌شود که او و علی صادقی هر دو پیراهن هاوایی پوشیده‌اند.

پیراهن هاوایی بازیگران ایرانی

بد نیست یکی از نکات مربوط به پوشیدن پیراهن هاوایی را با توجه به عکس ارسلان قاسمی گوشزد کنیم که اگر پوشیدن این نوع پیراهن هنوز برای شما ترسناک به نظر می‌رسد، می توانید مسیر امن‌تری را انتخاب کنید و آن را با پیراهن زیر ست کنید. یک پیراهن تک رنگ زیر آن بپوشید، (ترجیحاً سفید یا مشکی چون این رنگ‌ها با هر رنگ‌ دیگر و هر طرحی جور درمی‌آید.) بعد یک پیراهن هاوایی با دگمه باز روی آن بپوشید.

امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان هم سراغ پیراهن هاوایی زیبایی رفته و آن را با کمربند طرح‌داری پوشیده است که البته این انتخاب کمی عجیب و بعید به نظر می‌رسد.

پیراهن هاوایی بازیگران ایرانی

او علاوه بر این کمربند، کیف دستی، ساعت و دستبند هم دارد اما معمولا پیراهن هاوایی را خیلی ساده و با کمترین لوازم جانبی می‌پوشند و از کمربند، گردن‌بند و هر اکسسوری دیگری تا حد امکان با پیراهن هاوایی استفاده نمی‌کنند.

پیراهن هاوایی بازیگران ایرانی

رضا ساده ، رضا هاوایی

رضا عطاران هم از آن هنرمندانیست که هر از گاهی سراغ پیراهن‌های هاوایی می‌رود. به عنوان نمونه عطاران برای اکران مردمی فیلم «روز صفر» با یکی از همین پیراهن‌ها به استایل راحت و نیمه‌رسمی همیشگی خودش رسیده بود.

پیراهن هاوایی بازیگران ایرانی

با توجه به رنگ انتخابی پیراهن عطاران، بد نیست یکی از نکات مربوط به پوشیدن پیراهن هاوایی را همین‌جا بگوییم که اگر برنزه نیستید تا حد امکان طرح‌های استوایی و رنگ‌های گرم و زنده انتخاب کنید و اگر کاملا رنگ پریده هستید از رنگ‌هایی دوری کنید که بر رنگ پریدگی شما تأکید می‌کنند.

جواد عزتی صادره از هاوایی

جواد عزتی از جمله  بازیگرانی است که هیچ‌وقت از پیراهن هاوایی غافل نشده. او مهم‌ترین قانون پوشیدن پیراهن هاوایی را هم در نظر می‌گیرد که پیراهنی که کاملاً متناسب و اندازه انتخاب می‌کند.

پیراهن هاوایی بازیگران ایرانی

با این کار هم پیراهن می‌تواند عضلات احتمالی شما را به نمایش بگذارید هم به اندازه کافی راحت است. اگر می‌خواهید پیراهن هاوایی گشاد بپوشید یکی دو سایز بزرگتر از سایز خودتان بپوشید اما نه خیلی بزرگتر چون بزرگی بیش از حد می تواند باعث شود که شما کمی چاق‌تر یا درشت‌تر از آنچه هستید، به نظر برسید.

صابر ابر

پیراهن هاوایی بازیگران ایرانی

 توصیه مهم برای هاوایی پوشی

اگر فردی ریسک‌پذیر هستید که می خواهید یک پیراهن هاوایی را با شلوار طرح‌دار ست کنید، اولین قانون پوشیدن دو لباس طرح‌دار را فراموش نکنید.

این قانون این است که این دو لباس باید اندازه‌های متفاوتی داشته باشند. بنابراین، شلوار سایز بزرگ طرح دار را با پیراهن‌های فیت و کاملا اندازه و بالعکس بپوشید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد