شناسه خبر: ۶۲۲۶
لینک کوتاه کپی شد

استایل های رعنا آزادی ور | تیپ رعنا آزادی ور

استایل مینیمال دوست داری؟ از «رعنا آزادی ور»؛ سمیرای زخم کاری ایده بگیر!

رعنا آزادی ور که با نقش «سمیرای زخم کاری» بیشتر از هر نقشی در ذهنمان ماندگار شده است، جزو خوش استایل ترین بازیگران ایرانی است که در می توانید از او ایده بگیرید.

QElc1x6cRp15

پر بازدید

ترینی‌ها :

رعنا آزادی‌ ور بازیگر زیبا و خوش‌ اچهره سینمای ایران است. رعنا آزادی ور اخیرا در سریال زخم کاری بسیار خوش درخشیده است و حضوری حرفه‌ ای در دنیای تصویر دارد. توجه به استایل و پوشش هم بخشی از حرفه‌ای‌ بودن است که از سوی رعنا آزادی‌ ور در بیشتر اوقات، به‌ خوبی رعایت می‌ شود.

استایل مینیمال رعنا آزادی‌ور

آزادی‌ ور اصول کلاسیک در آرایش و پوشش را به سبکی ساده و امروزی در ظاهر خود پیاده‌سازی می‌کند. در استایل‌های مینیمال از لباس‌هایی استفاده می‌شود که قابلیت پوشیدن در تیپ‌های مختلف و با لباس‌های گوناگون را فراهم می‌کنند. در استایل آزادی‌ور هم چنین چیزی دیده می‌شود و حتی گاهی برخی از لباس‌هایش را در تیپ‌های مختلف استفاده می‌کند.

استایل رعنا آزادی ور

استایل مونوکروم رعنا آزادی‌ور

استایل رعنا آزادی ور

شکی نیست که رعنا آزادی‌ور علاقه زیادی به ساده‌پوشی دارد. یکی از نشانه‌های استایل‌های ساده، رنگشان است. استفاده از رنگ‌های پاستلی و روشن که در دسته‌بندی رنگ‌های خنثی قرار می‌گیرند در استایل رعنا آزادی‌ور زیاد دیده می‌شود.

انتخاب رنگ‌های خنثی و پاستلی
 

استایل رعنا آزادی ور

با تحلیل استایل رعنا آزادی‌ور به طیف رنگی دلخواهش در انتخاب لباس هم می‌رسیم. او از رنگ‌های خنثی مانند طوسی و بژ استفاده می‌کند. به‌رنگ‌های پاستلی هم علاقه دارد و در بسیاری از مواقع، چنین رنگ‌هایی مانند آبی کم‌رنگ و طیف‌هایی از خاکستری را در پوشش او می‌بینیم. آزادی‌ور با انتخاب رنگ‌های خنثی و دوری از پوشیدن لباس‌های آنچنان رنگی میلش را به سادگی نشان می‌دهد.

آرایش ساده و مرتب

رعنا آزادی ور

این هنرپیشه پرکار صورت زیبایی دارد و اندامی متناسب؛ برای اینکه استایل خوب و جذابی داشته باشد، راه دشواری پیش روی ندارد. خود او به این نکته کاملا واقف است و شاید به‌همین دلیل، هم در انتخاب لباس‌ها و هم آرایش صورت و موها از اغراق و زیاده‌روی دور است. آرایش صورت و موهای رعنا ساده است و بیشتر به تیپ‌های کلاسیک نزدیک می‌شود. استفاده از رنگ‌های نود یا قرمز برای رژ لب، دوری از ترندهای آرایشی و عمل‌های رنگارنگ باعث می‌شوند که او در کمال سادگی، زیبا و دوست‌داشتنی به‌‌نظر برسد.

استفاده از عناصر تکراری در استایل

استایل رعنا آزادی ور

این‌ روزها، استفاده از لباس‌های تکراری در موقعیت‌های مختلف از سوی سلبریتی‌ها رواج پیدا کرده است. انجام چنین کاری از سوی افراد مشهور می‌تواند تبلیغ خوبی برای پرهیز از اسراف و کنترل تولید در دنیای مدوفشن باشد. این حرکت ارزشمند در استایل رعنا آزادی‌ور هم دیده می‌شود. او در بسیاری از مواقع با استایلی دیده می‌شود که بخشی از عناصر موجود در آن، پیش‌تر در تیپ‌های قبلی‌اش دیده شده‌اند. رواج این روند می‌تواند مقابله خوبی با مصرف‌گرایی افسار گسیخته در عصر حاضر باشد.

استایل رعنا آزادی ور

انتخاب بخشی شاخص در استایل

رعنا آزادی ور

رعنا آزادی‌ور عادت دارد که استایل را ساده و یک‌دست طراحی کند و بعد با انتخاب بخشی متمایز خاص و چشم‌گیر دیده شود. برای مثال، در تصویر بالا، شاهد استفاده از شلواری با طرح و مدلی زیبا و متفاوت از بخش‌های یک‌دست تیپش هستیم. این کار راهی کلاسیک در طراحی استایلی خوب است که اگرچه کمی محافظه‌کارانه به‌نظر می‌رسد اما در بیشتر مواقع نتیجه بسیار خوبی دارد. رعنا با انتخاب شلواری چهارخانه و کمی واید (wide)، استایل مونوکروم مشکی را از سادگی درآورده و خوب ظاهر شده است.

علاقه به استایل‌های مونوکروم

استایل رعنا آزادی ور

پیش‌تر هم اشاره شد که رعنا آزادی‌ور اهل استفاده از لباس‌های رنگارنگ نیست و بیشتر به رنگ‌های خنثی و کم‌رنگ علاقه دارد. او در بسیاری از مواقع هم از رنگ مشکی استفاده می‌کند و مایل است که استایلی مونوکروم داشته باشد. منظور از مونوکروم استایلی است که در آن برای بخش‌های مختلف لباس، فقط از یک رنگ یا یک طیف رنگی استفاده می‌شود. چنین انتخابی برای افرادی مناسب است که دوست دارند، کشیده‌تر و لاغرتر به‌نظر برسند. آزادی‌ور اضافه‌وزن ندارد و قدبلند است؛ به‌نظر می‌رسد که چنین انتخابی صرفاً از روی سلیقه شخصی‌اش است و به ترفندهای استایلینگ ارتباطی ندارد.

توجه به کیفیت دوخت لباس‌ها

استایل رعنا آزادی ور

اگر می‌خواهید خوش‌پوش و خوش‌استایل دیده شوید، باید به کیفیت دوخت لباس‌هایتان دقت کنید. این کاری است که رعنا به‌خوبی انجام می‌دهد. با مرور و تحلیل استایل رعنا آزادی‌ور به این نتیجه می‌رسیم که به کیفیت لباس‌ها اهمیت زیادی می‌دهد. همیشه رویه‌ها، پالتوها و باقی لباس‌هایش خوش‌دوخت هستند و ایست خوبی روی بدنش دارند. توجه به این نکته یکی از دلایلی است که در عین سادگی، این هنرپیشه معروف نمره خوبی در دنیای مدوفشن می‌گیرد.

ناهم‌خوانی بخش‌هایی از استایل با هم

استایل رعنا آزادی ور

از نکات مثبت و ویژگی‌های استایل آزادی‌ور گفتیم. حالا نوبت به نقدکردن و ایرادات می‌رسد. او استایل قابل‌قبولی دارد اما در برخی از موقعیت‌ها از او اشتباهاتی دیده می‌شود. ناهم‌خوانی میان بخش‌های مختلف استایل از ایراداتی است که به استایلش وارد است. گاهی‌اوقات، تناسب طرح و جنس لباس‌های بخش‌های مختلف استایل آزادی‌ور با هم زیاد نیست. برای مثال، در تصویر بالا او از شلوار و کتی اسپرت و با جنس تابستانی استفاده کرده، در حالی‌که نیم‌بوت به پا دارد.

استایل رعنا آزادی ور

بی‌توجهی به درس‌کدها (dresscode)

استایل رعنا آزادی ور

بی‌توجهی به درس‌کدها (dress code) می‌تواند نمره استایل هرکسی را به‌شدت پایین بیاورد. متأسفانه، این موضوع در استایل آزادی‌ور دیده می‌شود. منظور از درس‌کد چیست؟ یعنی قوانین نانوشته و گاهی نوشته‌شده‌ای که می‌گویند باید در هر موقعیتی چه تیپ لباسی استفاده کنید. برای مثال، در جشن عروسی، پوشیدن شلوار جین، هودی و کفش کانورس توصیه نمی‌شود و به‌معنای نادیده‌گرفتن درس‌کد مهمانی است. آزادی‌ور گاهی به این موضوع توجه ندارد.

استایل رعنا آزادی ور

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد