شناسه خبر: ۵۵۳۰
لینک کوتاه کپی شد

مدل ناخن ترند | طرح لاک ترند تابستان

لاک ناختو با روزای گرم ست کن | ۵ ترند ناخن جذاب برای تابستان 1403

در تابستان رنگ های جسورانه تر ترند شده و می توانید از لاک ناخن با رنگ های درخشان تری استفاده کنید.

ناخن ترند تابستان

پر بازدید

ترینی‌ها :

طرح ناخن برای تابستان معمولا بر اساس رنگ های شاد و جسورانه انتخاب می شود. طرح ناخن تابستان رنگارنگ بوده و امسال سبک های خاصی ترند شده اند. در ادامه چند مدل طرح ناخن که امسال بسیار محبوب شده اند را ببینید.

فرنچ کلاسیک

طرح ناخن

طرح ناخن

طرح ناخن

مانیکور فرنچ کلاسیک بدون توجه به فصل هم ترند است اما تابستان امسال شاهد یک تغییر کوچک در این طراحی جاودانه خواهیم بود. به جای انتخاب تفاوت فاحش بین لایه پایه صورتی ملایم و نوک‌های سفید درخشان، ناخن‌کارها کل ناخن را به رنگی ملایم‌تر درمی‌آورند و قسمت بالای ناخن را کمی کم‌رنگ‌تر در نظر می‌گیرند.

سبز

به نظر می‌رسد امسال رنگ سبز انتخاب خیلی‌ها باشد و این شامل هر طیفی از سبز می‌شود. اگر علاقه‌ای به رنگ سبز روشن ندارید، سبز پاستلی یا رنگ سبز لیموترش را امتحان کنید. اگر در طول سال عموماً از رنگ‌های تیره‌تر استفاده می‌کنید، این تابستان می‌توانید به فکر عوض کردن آن با یک سبز جنگلی پررنگ باشید.

ست کردن مانیکور و پدیکور هم امسال ترند است و رنگ سبز انتخابی عالی برای این کار است.

کریستال‌ها

اگر در لاک زدن ناخن‌هایتان حرفه‌ای نیستید یا نمی‌خواهید آنها را به دست یک متخصص بسپارید، این نگین‌های چسبان را روی ناخن‌هایتان بچسبانید و با یک تاپ کُت آنها را محکم کنید. این کریستال‌ها با اشکال، اندازه‌ها و رنگ‌های مختلف ظاهر فوق‌العاده‌ای به ناخن‌هایتان می‌بخشند.

کروم

کروم مدتی است که به ترند ناخن تبدیل شده و هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت علاقه به آن دیده نمی‌شود. انواع متنوع کروم را در نظر بگیرید؛ از کروم کلاسیک که با نقره‌ای درخشان کامل می‌شود تا کروم رنگین‌کمانی و انواع رنگ‌های پاستلی ملایم همگی می‌توانند به شما کمک کنند که مطابق مد روز پیش بروید.

نوک‌های رنگین کمانی

اگر مانیکور فرنچ به نظرتان بیش از حد شیک و رسمی است، با اضافه کردن رنگ‌های مختلف به نوک ناخن‌هایتان با پایه صورتی‌ کم‌رنگ،‌ ظاهر شادتری به آنها ببخشید. اگر ترجیح می‌دهید آنها را یکنواخت‌تر نگه دارید همان رنگ را برای نوک ناخن‌هایتان انتخاب کنید. برای ظاهری سرزنده‌تر دو یا سه رنگ مکمل را انتخاب کنید و آنها را به تناوب روی انگشتان مختلفتان تغییر دهید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان