شناسه خبر: ۵۲۷۷
لینک کوتاه کپی شد

ست رنگ ها با شلوار جین | استایل با شلوار جین آبی

شلوار جین آبی رو امسال با این رنگ ها ست کن؛ مُده! + تصاویر

شلوار جین آبی از پرکاربردترین لباس های تمام فصل هاست. برای پوشیدن این مدل شلوار از لباس با رنگ هایی که در ادامه گفته ایم ایده بگیرید.

شلوار جین

پر بازدید

ترینی‌ها :

شلوار جین آبی یکی از محبوب ترین رنگ هایی است که ما در استایل خود و به صورت همیشگی از آن استفاده می کنیم. شلوار جین آبی را بر خلاف تصور عموم نمی توان با هر رنگی پوشید. در ادامه ایده استایل با شلوار جین آبی را به شما داده ایم.

شلوار جین آبی با رنگ زرد

رنگ زرد یکی از رنگ‌های پرطرفدار و جذاب است که به طور عمومی با انرژی، شادابی و خوشحالی مرتبط می‌شود. این رنگ می‌تواند به شلوار جین آبی روشن زندگی و جذابیت بیشتری ببخشد. ترکیب این دو رنگ می‌تواند به طور خاص در فصل بهار و تابستان بسیار جذاب و متفاوت به نظر برسد.

شلوار جین آبی با زرد

شلوار جین آبی با رنگ قرمز

یکی از رنگ‌هایی که به طور عمده با شلوار جین آبی ست می‌شود، رنگ قرمز است. رنگ قرمز یک رنگ جذاب و پرانرژی است که به شلوار جین آبی روشن زندگی می‌بخشد. این ترکیب رنگی می‌تواند به طور همزمان جرات و شیکی را به لباس شما ببخشد.

شلوار طرحدار ترندی رو فقط با اینا بپوش + تصاویر

شلوار جین آبی با قرمز

شلوار جین آبی با رنگ مشکی

یکی از رنگ هایی که به طور عمده با شلوار جین آبی روشن ست می شود، رنگ مشکی است. رنگ مشکی یکی از رنگ های کلاسیک و شیک است که به هر لباسی ظاهری خاص و جذاب می بخشد. با ترکیب شلوار جین آبی روشن با رنگ مشکی، می توانید یک استایل شیک و مدرن ایجاد کنید.

شلوار جین آبی با مشکی

راهنمای استایل کردن شلوار بگ با مانتو و کفش

شلوار جین آبی با رنگ سفید

انواع شلوار جین آبی با رنگ سفید یک ترکیب کلاسیک و زیباست که در هر فصلی قابل استفاده است. رنگ آبی روشن شلوار جین، احساس تازگی و شادابی را به برنامه ریزی مد روزانه شما می‌دهد. از طرف دیگر، رنگ سفید با پاکی و سادگی خود، این ترکیب را بسیار جذاب و شیک می‌کند.

شلوار جین

دیگر رنگ هایی که می توانید با شلوار آبی

به طور کلی برای ست کردن لباس های آبی روشن باید به سراغ رنگ‌های روشن بروید. سفید، صورتی، سبز روشن و سبز آبی رنگ‌های مناسبی برای ست کردن با رنگ آبی روشن هستند.

با شلوار مام استایل چه مانتو و کفشی بپوشیم ؟+ تصاویر

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد