شناسه خبر: ۴۸۷۷
لینک کوتاه کپی شد

لباس مناسب رنگ موی مشکی | رنگ لباس مناسب موی مشکی

خانما! اگه موهاتون مشکیه، این رنگ لباس ها رو بپوشید!

اگر شما هم رنگ موهای مشکی دارید، باید بدانید چه رنگ لباسی مناسب شما است. در ادامه همراه ما باشید.

لباس برای رنگ موی مشکی

پر بازدید

ترینی‌ها :

رنگ لباس افراد مو مشکی باید با دقت انتخاب شود. اگر شما هم جزو دسته افرادی هستید که به تیپ خود اهمیت می دهید باید بدانید که رنگ لباس افراد مو مشکی چگونه باید باشد. در ادامه قصد داریم به معرفی رنگ لباس افراد مو مشکی بپردازیم.

1- صورتی تند

لباس مناسب رنگ موی مشکی

صورتی تند و سرخابی از جمله رنگ هایی هستند که اخیرا بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. این رنگ لباس ها انتخاب مناسبی برای افرادی هستند که موهای تیره دارند. در حالی که برخی از افراد از پوشیدن چنین رنگ هایی وحشت دارند، اما با پوشیدن آنها متوجه جذابیت و زیبایی لباس های خود خواهند شد. صورتی تند خصوصا برای افرادی که پوست روشن با ته رنگ گرم دارند، بسیار مناسب است. می توانید یک ژاکت یقه دار یا یک پیراهن به این رنگ را امتحان کنید.

2- سبز زمردی

لباس مناسب رنگ موی مشکی

یکی دیگر از رنگ‌های کمتر رایج که بخوبی با موهای تیره ست می شود، سبز زمردی است. این رنگ تناژ عمیقی دارد و مکمل موهای تیره است. به طوری که زیبایی موهای شما را دوچندان می کند. سبز زمردی هم با تناژ پوست گرم و هم با تناژ پوست سرد بخوبی هماهنگ می شود و برای افرادی که رنگ چشمانشان سبز است، بسیار مناسب است.

3- قرمز

لباس مناسب رنگ موی مشکی

بسیاری از افراد از پوشیدن لباس قرمز رنگ اجتناب می کنند و آن را یک رنگ جسورانه و بسیار قدرتمند می دانند. قرمز یکی از محبوب ترین، سرزنده ترین و زیباترین رنگ های دنیاست که می توانید آن را با استایل های مختلف ست کنید و جلوه خاصی به ظاهرتان ببخشید. اگر تناژ پوستتان گرم است، به سراغ لباس نارنجی مایل به قرمز بروید. اما در صورتی که تناژ پوستتان سرد است، آبی با ته رنگ قرمز را انتخاب کنید.

4- سرمه ای

لباس مناسب رنگ موی مشکی

سرمه ای یک رنگ کلاسیک است که با موهای تیره شما بخوبی ست می شود. این رنگ مانند مشکی با رنگ های بسیاری ست می شود و جایگزینی مناسب برای لباس های خیلی تیره مانند مشکی و زغالی است. این رنگ لباس خصوصا برای افرادی که چشمان آبی رنگ دارند، فوق العاده است.

5- بورگوندی

لباس مناسب رنگ موی مشکی

بورگوندی یا سرخ شرابی  یک رنگ خنثی و جذاب است که چند درجه روشن تر از مشکی بوده و نشان دهنده ظرافت، اصالت و شجاعت است. این رنگ مانند بسیاری از رنگ های خنثی رایج با بسیاری از رنگ ها بخوبی هماهنگ می شود و از نظر بصری نیز بسیار جذاب تر از رنگ هایی همچون مشکی و قهوه ای است. این رنگ خصوصا برای افرادی که ته رنگ پوستشان سرد و خنثی است و آنهایی که رنگ چشمانشان سبز است، بسیار مناسب است.

6- طلایی

لباس مناسب رنگ موی مشکی

رنگ طلایی تضاد چشمگیری با موهای قهوه ای تیره یا مشکی داشته و در کنار آن جلوه بصری فوق العاده ای ایجاد می کند. می توانید با پوشیدن یک لباس طلایی رنگ یا استفاده از گوشواره یا گردنبند طلایی زیبایی خیره کننده ای به موهای تیره خود ببخشید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان