شناسه خبر: ۴۸۷۵
لینک کوتاه کپی شد

شلوار مناسب قد کوتاه | شلوار مناسب قد ۱۶۰

اگه قدت زیر 160 هست این شلوارا رو اصلا نپوش! + ویدیو و تصاویر

برخی از شلوارها مناسب قد زیر 160 نیستند، بنابراین بهتر است بر اساس قد خودتان شلواری را انتخاب کنید جذابیت استایل شما را بالا ببرد.

شلوار مناسب افراد قد کوتاه

پر بازدید

ترینی‌ها :

شلوار نقش موثری در استایل دارد و تغییرات در مدل آن می تواند تیپ ما را به کلی تغییر دهد. افراد قد کوتاه باید شلواری را انتخاب کنند که کشیده تر از چیزی که هستند دیده شوند. در این مطلب می خواهیم چند مدل شلوار زنانه مناسب برای افراد قد کوتاه را معرفی کنیم.

شلوار مناسب افراد قد کوتاه

برای انتخاب شلوار مناسب افراد قد کوتاه تنها نباید به مدل آن توجه کرد. جنس شلوار، رنگ شلوار و حتی برش های شلوار می تواند در نمای کلی ظاهر ما تاثیرگذار باشند. پس با رعایت چند نکته می توانید قدتان را بلند تر از چیزی که هستید نشان دهید.

مدل شلوار برای افراد قد کوتاه

بنابراین در انتخاب شلوار باید به چند نکته توجه کنید:

قد شلوار

پوشیدن شلوارهای کوتاه که ساق پای شما را نشان دهد، برای افراد قد کوتاه مناسب نیست. شلوارهایی با قد بلند که لبه آن تا بالای پاشنه کفش برسد و در قسمت کمر شلوار هم بلند باشد، برای افراد قد کوتاه مناسب تر است.

با هر شلوار چه کفشی بپوشیم؟

جنس شلوار

شلوارهای جین زنانه و کتان بهترین گزینه برای افراد قد کوتاه هستند. بخصوص اگر از جنس کتان تیره سنگ شور شده باشد، می توانید این شلوارها را با کفش ها و کتانی های مختلف ست کنید و قد خود را از آن چیزی که هست بلندتر نشان دهید.

رنگ شلوار

رنگ شلوار از جمله عواملی است که می تواند اندام شما را کشیده تر نشان دهد. شلوار های با رنگ روشن، مثل کرم، آبی، طوسی روشن و ... برای افراد قد کوتاه بهترین گزینه هستند.

مدل شلوار

اما مدل شلوار یکی از موثر ترین موارد در انتخاب شلوار مناسب افراد قد کوتاه است که حطیه گسترده ای هم دارد که به تعدادی از آنها را معرفی می کنیم:

 • شلوار دمپا گشاد

شلوارهایی که در قسمت کمر و بالا تنگ و از قسمت زانو به پایین گشاد باشد، قد افراد را بلندتر از چیزی که هستند نشان می دهد.

شلوار دمپا گشاد

 • شلوار راسته

شلوار های راسته برای افراد قد کوتاه و لاغر اندام گزینه مناسبی است و به بلند قد نشان دادن افراد کمک می کند. اما باید توجه داشته باشید که با سایر لباس های شما هماهنگی داشته باشد.

کدوم مدل شلوار جین رو بپوشم که مناسب اندامم باشه؟ + فیلم

 • شلوار فاق بلند

در بین انواع شلوار مناسب برای افراد قد کوتاه، شلوار فاق بلند یک گزینه در دسترس و مناسب است. هرچه فاق شلوار بلندتر باشد؛ تاثیر بیشتری در کشیده نشان دادن اندام شما دارد.

شلوار فاق بلند

 • شلوار بوت کات

برای بلند تر دیده شدن افراد قد کوتاه، شلوار بوت کات گزینه مناسبی است، زیرا تا قسمت زانو راسته و از زیر زانو تا مچ کمی گشاد است که باعث می شود شما بلندتر دیده شوید.

 • شلوار اسکینی

شلوارهای جین جذب مناسبترین گزینه برای افراد قدکوتاه هستند. پوشیدن شلوارهای گشاد شما را کوتاه نشان می دهد. اما با پوشیدن شلوار جین جذب /اسکینی زنانه بخصوص اگر با یک لباس همرنگ باشد، قد بلند دیده خواهید شد.

شلوار اسکینی

 • شلوار راه راه

یک مدل شلوار برای افراد قد کوتاه، شلوار راه راه است. البته راه راه  با راه های طولی که خطوط از ابتدا تا انتهای پاهای شما کشیده شود. چنین شلواری با خطای دید شما را بلندتر از چیزی که هستید نشان می دهد.

نکاتی درباره انتخاب شلوار برای افراد قد کوتاه

 • از انتخاب شلوارهای فاق کوتاه برای افراد کوتاه قد خودداری کنید.
 • از پوشیدن شلوار های کوتاه یا تا زدن پایین آنها خودداری کنید.
 • دامن شلواری در انواع مختلف برای افراد کوتاه قد مناسب نیست.
 • بطور کلی شلوارهای فاق بلند و راسته و دم پا را در اولویت های خود قرار دهید.
 • کمربند لباس یا شلوار را بالا ببندید.
 • افراد قد کوتاه بهتر است لباس را داخل شلوار ببرند.
 • کفش های پاشنه دار و ساده را فراموش نکنید.
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان