شناسه خبر: ۶۷۲۳
لینک کوتاه کپی شد

فصل جدید زخم کاری | فصل چهارم زخم کاری

فصل چهارم زخم کاری در آلمان فیلمبرداری می شود!

رعنا آزادی ور در برنامه فوتبال 360 از فیلمبرداری فصل چهارم زخم کاری خبر داد و گفت ادامه سکانس ها در آلمان فیلمبرداری می شود.

زخم+کاری

پر بازدید

ترینی‌ها :

رعنا آزادی‌ور بازیگر سریال «زخم کاری» با حضور در برنامه «فوتبال 360» از پایان تصویربرداری فصل چهارم این سریال در تهران خبر داد و اعلام کرد که بخش‌هایی از این پروژه قرار است طی سفری که به زودی انجام می‌شود جلوی دوربین برود.

 به گزارش فیلم‌نیوز، شامگاه یکشنبه هفدهم تیرماه رعنا آزادی‌ور همراه با همسرش مهدی پاکدل مهمان ویژه‌برنامه «فوتبال 360» بودند. در بخشی از این گفت وگو آزادی‌ور اشاره‌ای به روند تولید سریال «زخم کاری» کرد و گفت :«الان چند روزی است که تصویربرداری فصل چهارم سریال زخم کاری در تهران به پایان رسیده‌است. البته برای گرفتن تعدادی از سکانس‌ها سفری در پیش رو داریم که فعلا به تعویق افتاده است. اما در مجموع تصویربرداری پروژه در اینجا به پایان رسیده است..»

 

گفته می‌شود که قرار است سکانس‌های باقی مانده زخم‌کاری به کارگردانی محمد حسین مهدویان در کشور آلمان جلوی دوربین برود. در حال حاضر فصل سوم سریال زخم کاری در حال انتشار است و تاکنون چهار قسمت از آن منتشر شده است. این فصل شامل 15 قسمت است که انتشار آن تا مهرماه ادامه خواهد داشت. قرار است فصل چهارم این سریال با فاصله کمی نسبت به پایان فصل سوم منتشر شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد