شناسه خبر: ۶۶۱۷
لینک کوتاه کپی شد

زمان پخش سریال بازی مرگ | معرفی سریال بازی مرگ

شروع سریال کره ای بازی مرگ در تلویزیون + زمان پخش و معرفی

سریال بازی مرگ که زمستان سال گذشته ترند شد و حسابی سر و صدا به پا کرده بود، این هفته از شبکه چهار سیما پخش می‌ شود. در ادامه به معرفی سریال بازی مرگ می‌ پردازیم.

سریال بازی مرگ

پر بازدید

ترینی‌ها :

سریال بازی مرگ «Death's Game» محصول سال 2023 کره جنوبی، یک مجموعه تلویزیونی رازآلود فانتزی است به نویسندگی و کارگردانی ها بیونگ هون ساخته شده است. مینی سریال بازی مرگ هشت قسمتی مورد توجه همگان قرار گرفته است و توانسته نمره 8.5 را در سایت IMDb بدست آورد. حالا تلویزیون قصد دارد سریال بازی مرگ را پخش کند.

ساعت پخش سریال بازی مرگ

سریال بازی مرگ از سه شنبه 12 تیرماه، هر شب ساعت 12 شب از شبکه چهار پخش می‌شود. تکرار آن نیز ساعت 11 و 18 پخش می‌شود.

داستان سریال بازی مرگ

چویی یی جه در یک خانواده‌ فقیر و سطح پایین زندگی کرده بود و بزرگ شده است؛ اما شخصیتی کوشا دارد. او بعد از هفت سال تلاش بی‌وقفه برای پیدا کردن یک شغل مناسب، پشت سر هم شکست می‌خورد و حالا پر از یأس و ناامیدی است. به همین دلیل هم تصمیم می‌گیرد که زندگی‌اش را به پایان برساند؛ زیرا فکر می‌کند که با انجام این کار، همه چیز تمام می‌شود و او هم یک نفس راحت می‌کشد.

اما او بعد از مردن، با موجودی به اسم «مرگ» روبه‌رو می‌شود. مرگ که در مقابل دروازه جهنم ایستاده، حسابی از دست چویی یی-جه و تصمیمی که گرفته، عصبانی است. بنابراین، مجازاتی برای او در نظر می‌گیرد که اتفاق مرگ را ۱۲ بار دیگر، آن هم در بدن‌های مختلف، تجربه کند و بارها و بارها این درد را به جان بخرد.

حالا چالش اصلی داستان اینجاست که اگر او می‌خواهد از رفتنش به جهنم جلوگیری کند، باید در جسم یکی از این افراد زنده بماند؛ به همین شکل هم می‌تواند تا آخر عمر، در جسم آن فرد زندگی کند.

بازیگران سریال بازی مرگ

 • سئو این گوک در نقش چوی یی جه
 • پارک سو دام در نقش مرگ
 • چوی سی وون در نقش پارک جین تائه: پسر دوم و جانشین گروه تکانگ​بازی مرگ (3)
 • کیم جی هون در نقش پارک ته وو: اولین پسر و مدیر عامل گروه تکانگ
 • گو یونگ جونگ در نقش لی جی سو: نامزد یی جه
 • کیم می کیونگ در نقش مادر یی جه
 • کیم جائه ووک در نقش جئونگ گیو چئول: نقاش مرموز
 • اوه جونگ سه در نقش آن جی هیونگ: کارآگاه پلیس
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد