شناسه خبر: ۶۶۱۴
لینک کوتاه کپی شد

بازیگران ایرانی ترک زبان

با بازیگران تُرک سینمای ایران آشنا شوید؛ از امیر آقایی تا گلزار!

برخی از بازیگران ایرانی اصالتا ترک هستند و در ادامه می توانید با این افراد آشنا شوید.

بازیگران ترک ایرانی

پر بازدید

ترینی‌ها :

برخی از بازیگران ایرانی مشهور اصالتا ترک هستند. در بین این بازیگران ایرانی افرادی مانند اکبر عبدی با لهجه شیرین خود، این موضوع را علنی نشان می دهد. در ادامه برخی دیگر از بازیگران ایرانی که ترک هستند را بشناسید.

هادی کاظمی

هادی کاظمی

هادی کاظمی یکی دیگر از بازیگران ترک سینمای ایران است که در ارومیه متولد شد و با بازی در سریال شب های برره به شهرت رسید و سمانه پاکدل دیگر هنرمند کشورمان همسر او است.

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار بازیگر سرشناس سینمای ایران یکی دیگر از هنرمندان ترک سینمای ایران است که اصالتی آذربایجانی دارد و از سال ۷۷ فعالیت های هنری را آغاز کرد و سوپراستار سینمای ایران است.

رامبد جوان

رامبد جوان

رامبد جوان بازیگر، مجری و کارگردان کشورمان یکی دیگر از بازیگران ترک سینمای ایران است که در تجربه های متعددی در دنیای بازیگری و اجرا دارد و اجرای مسابقه خندوانه یکی از کارهای مشهور تلویزیونی او است.

امیر آقایی

امیر آقایی

امیر آقایی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در ارومیه متولد شد و از بازیگران ترک سینمای ایران است که در نقش های متعدد زیادی مقابل دوربین رفته و جوایز مختلفی در جشنواره های گوناگون کسب کرد.

اکبر عبدی

اکبر عبدی

اکبر عبدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان از هنرمندان ترک تبار سینمای ایران است که تجربه بازی در نقش های طنز و جدی گوناگون را در کارنامه هنری اش دارد و یکی از چهره های موفق سینمای ایران است.

هادی حجازی فر

هادی حجازی فر

هادی حجازی فر یکی دیگر از بازیگران ترک سینمای ایران است که در شهر خوی متولد شد و از هنرمندانی است از سال ۸۲ فعالیت های هنری را آغاز کرد و علاوه بر بازیگری تجربه کارگردانی هم در کارنامه هنری اش دارد.

مریم مومن

مریم مومن

مریم مومن از دیگر بازیگران سینما و تلویزیون ایران است که در شهر مشگین شهر اردبیل در محله قروه درویش به دنیا آمد. او با تئاتر دانشجویی فعالیت هنری اش را آغاز و با سریال بانوی عمارت در نقس فخر الزمان جلوی دوربین رفت.

آیا این خبر مفید بود؟

 • ساناز ارسالی در

  ای ننه مریم مومن عشقم ، عسل خوشگل ناز ، بهترین و قشنگترین دختر عالمه

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد