شناسه خبر: ۶۵۶۹
لینک کوتاه کپی شد

زمان اکران گلادیاتور ۲ | تصاویر گلادیاتور ۲

اولین تصاویر از فیلم «گلادیاتور 2» ساخته ریدلی اسکات + زمان پخش

تصاویر اولیه فیلم سینمایی گلادیاتور 2 منتشر شده است. همچنین زمان اکران این فیلم محبوب را می توانید در ادامه ببینید.

گلادیاتور 2

پر بازدید

ترینی‌ها :

فیلم گلادیاتور 2 سال های پس از قسمت اول (حدود سال ۲۰۰ پس از میلاد) را روایت می کند. فیلم گلادیاتور 2 که دنباله قسمت اول است، انتظار می رود که شبیه قسمت اول این فیلم تمام جهان را حیرت زده کند. در ادامه در مورد زمان پخش فیلم گلادیاتور 2 بیشتر بخوانید.

خلاصه داستان فیلم گلادیاتور ۲

فیلم گلادیاتور ۲ سال‌ها پس از قسمت اول (حدود سال ۲۰۰ پس از میلاد) اتفاق می‌افتد. شخصیت اصلی جدید لوسیوس نام دارد که برادرزاده دشمن کومودوس (واکین فینیکس) و پسر لوسیلا (کانی نیلسن) خواهد بود. در این دنباله که با نام گلادیاتور ۲ Gladiator 2 تهیه شده پیرو اکشن و هیجانی است که در قسمت یک آن تماشا کردیم.

زمان پخش فیلم Gladiator 2

فیلم گلادیاتور ۲ در ۲۲ نوامبر ۲۰۲۴ (۲ آذر ۱۴۰۳) اکران می‌شود.

گلادیاتور ۲

بازیگران فیلم گلادیاتور ۲

 • پل مسکال (لوسیوس. او قبلا توسط اسپنسر تریت کلارک در گلادیاتور به تصویر کشیده شده بود)
 • کانی نیلسن (لوسیلا، مادر لوسیوس)
 • درک جاکوبی (سناتور گراکوس، عضو سنای روم و متحد پدر متوفی لوسیلا و لوسیوس)
 • جایمن هانسو (جوبا، گلادیاتور سابق و متحد پدر متوفی لوسیوس)
 • دنزل واشینگتن
 • جوزف کوئین (امپراتور کاراکالا)

گلادیاتور ۲

درباره فیلم Gladiator 2

بزرگترین سوال بعد از پایان حماسی گلادیاتور این است: در قسمت دوم چه چیز دیگری می‌توان گفت؟ ماکسیموس انتقام مرگ خانواده‌اش را گرفته و اکنون اجازه دارد در زندگی پس از مرگ در مزارع جو طلایی پرسه بزند. آیا واقعا باید دنباله‌ای وجود داشته باشد؟

لوسیوس جوان توسط ماکسیموس در گلادیاتور از دست عمویش نجات یافت. او اکنون بالغ شده؛ اما او به چه نوع مردی تبدیل شده است؟ به گفته راسل کرو، او اکنون امپراتور است. او چه میراثی را به دوش می‌کشد و آیا قسمت دوم این‌بار ما را با مسئله حل نشده پدر بیولوژیکی لوسیوس روبه‌رو می‌کند؟

گلادیاتور ۲

به طور غیرمنتظره‌ای، ریدلی اسکات همچنین پیشاپیش برای نیویورکر فاش کرد که گلادیاتور ۲ یک مبارزه بزرگ میمونی را به نمایش می‌گذارد که در آن لوسیوس باید از خود در برابر بابون‌ها دفاع کند. البته این دهن لقی باعث ناراحتی کارگردان شد.

گلادیاتور ۲

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد