شناسه خبر: ۶۵۵۳
لینک کوتاه کپی شد

هزینه ساخت سووشون

بودجه گران‌ ترین سریال نمایش خانگی افشا شد!

مدیر نماوا به تازگی صحبت هایی را در خصوص بودجه های سریال نمایش خانگی مطرح کرد و گفت که سووشون گران ترین سریال نمایش خانگی تا الان بوده است.

سریال سووشون

پر بازدید

ترینی‌ها :

اخیرا شایعاتی مبنی بر ورشکستگی نماوا مطرح شده بود اما مدیر این پلتفرم در مصاحبه اخیر خود آن را رد کرد. درباره بودجه سریال های نمایش خانگی توضیحاتی داد. چیزی که باعث تعجب همه شد، بودجه باورنکردنی سریال سووشون بود که به زودی تولید آن به پایان می رسد و آماده پخش می شود. در ادامه در مورد بودجه سریال سووشون بیشتر بخوانید.

حسین میرطاوسی مالک نماوا در نشست این پلتفرم که در نمایشگاه الکامپ برگزار شده بود درباره سریال هایی که تاکنون در این سرویس به تولید رسیده است، بیان کرد: «خباری که در مورد ورشکستگی ما مطرح می‌شود صرفا شایعه و خبرسازی‌‌ است که ما را ناراحت می‌کند. تاکنون بالغ بر ۲ هزار میلیارد تومان در نماوا سرمایه‌گذاری کرده‌ایم. »

بهنوش طباطبایی

میرطاووسی تصریح کرد: «ما به دلیل دغدغه فرهنگی تولید یک سریال ملی و وطن پرستانه را در دستور کار داشتیم که گران ترین سریال ما شد.»

وی با اشاره به هزینه ۲۰۰ میلیارد تومانی برای این سریال عنوان کرد: «این سریال با یک بدعهدی مواجه شده که هنوز هم به پخش نرسیده و قفل شدن ۲۰۰ میلیارد از سرمایه در گردش هر کشوری این سرمایه را با مشکل مواجه می کند که امیدواریم مشکلات حل شود.»

سریال سووشون

وی افزود:«در حال حاضر می‌توان گفت که حدود ۹۵ درصد فیلمبرداری «سووشون» آذر سال پیش تمام شد و الان در حال تدوین است. پنج درصد باقی مانده است و به‌زودی پخش آن آغاز می‌شود.»

پیش از این، محمّدحسن شانه‌ساززاده، نایب‌رئیس هیئت مدیر نماوا در یک مصاحبه جنجالی گفته بود: «هزینه ساخت ارزان‌ترین سریال در نماوا ۳ میلیارد تومان است. برای هر قسمت از سریال «سووشون» ساخته نرگس آبیار که به‌زودی منتشر می‌شود، ۸ میلیارد تومان هزینه شده است.»

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد