شناسه خبر: ۶۳۶۸
لینک کوتاه کپی شد

حمید صفت در بامداد خمار

همبازی شدن حمید صفت با رضا کیانیان و علی مصفا! + معرفی فیلم

سریال جدید حمید صفت به تازگی مشخص شده است و این خواننده ایرانی همبازی رضا کیانیان، علی مصفا و گلاب آدینه در بامداد خمار شد.

حمید صفت

پر بازدید

ترینی‌ها :

حمید صفت امسال با بازی در سریال تلویزیونی «هفت سر اژدها» توجهات زیادی را به خود جلب کرده بود. حالا خبرهای تازه ای از سریال بامداد خمار رسیده و بازی حمید صفت در این سریال واکنش های زیادی به همراه داشت. در ادامه می توانید در مورد سریال بامداد خمار و نقش حمید صفت در این سریال بیشتر بدانید.

فیلمبرداری سریال بامداد خمار به کارگردانی نرگس آبیار و تهیه کنندگی حسن مصطفوی و مجری طرحی محمد حسین قاسمی چند روزی است در استان قزوین شروع شده است. این سریال تاریخی قرار است براساس رمان معروف بامداد خمار اثر فتانه حاج سید جوادی ساخته شود. اما سورپرایز اصلی این سریال حضور حمید صفت خواننده ایرانی به عنوان بازیگر در آن است که قرار است یکی از نقشهای اصلی سریال را ایفا کند.

سریال بامداد خمار

حسین کیانی یکی از بهترین نویسندگان و پژوهشگران تئاتر که تبحر خاصی در نگارش آثاری با درون مایه سنتی ایرانی دارد آبیار را در نویسندگی فیلمنامه این اثر کمک کرده است.

از بازیگران این سریال میتوان به نوید پورفرج رحیم نجار ترلان پروانه (محبوبه)، رضا کیانیان خان عمو، علی مصفا (بصیر الملک ، گلاب آدینه مادر رحیم علی اوسیوند، بهنوش بختیاری، مرجانه گلچین گلاره عباسی لاله اسکندری، حسین کیانی ، پدرام شریفی ستاره پسیانی و حمید صفت اشاره کرد. به زودی دیگر بازیگران این سریال در پیج ما معرفی خواهند شد. این سریال قرار است بعد از سریال سووشون از پلتفرم شیدا پخش خود را آغاز کند، سریال سووشون ساخته نرگس آبیار از مورد انتظارترین آثار نمایش خانگی است که از اواخر تابستان پخش خود را آغاز خواهد کرد و از بازیگران این سریال میتوان به میلاد کی مرام بهنوش طباطبایی سام درخشانی ، مجید صالحی فرشته صدر عرفایی آزاده، صمدی بابک کریمی ترلان پروانه و هوتن شکیبا اشاره کرد

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان