شناسه خبر: ۶۳۶۶
لینک کوتاه کپی شد

سریال کره‌ ای با موضوع سفر در زمان

با این 6 سریال کره ای بین زمان گذشته و آینده رفت و آمد کن!

برخی از سریال های کره ای از جذابیت سفر در زمان استفاده کرده و آن را به فیلم و سریال های فوق العاده ای تبدیل کرده اند. در ادامه ببینید.

سریال کره ای سفر در زمان

پر بازدید

ترینی‌ها :

یکی از جذاب ترین موضوعاتی که سریال های کره ای بسیار زیاد به آن پرداخته اند، سفر در زمان است. داستان های تخیلی این سریال های کره ای به خوبی جذابیت های سفر در زمان را نشان می دهند و این مضمون را با ژانرهای عاشقانه، کمدی، تاریخی و حتی انتقامی ترکیب کرده اند. در اینجا فهرستی از بهترین سریال‌ های کره‌ ای با موضوع سفر در زمان را ملاحظه می‌ کنید.

1. دوباره 18 سالگی (18 Again)

سریال کره ای

هونگ دای یانگ 37 ساله است و از همه چیز اطرافش دلخور است. او سرشار از خشم عمیق و ناامیدی است و زندگی شخصی و شغلی‌اش به هم ریخته است. همسر دای یانگ می‌خواهد او را ترک کند و درخواست طلاق داده است، رئیسش او را اخراج کرده است و فرزندانش هم احساس مطمئنی دربارۀ او ندارند. دای یانگ به گذشته خود نگاه می‌کند، زمانی که ستارۀ درخشان زمین بسکتبال بود و به این فکر می‌کند که کاش بتواند به آن روزهای بازشکوه بازگردد. و همانطور که می‌توان انتظار داشت، ناگهان او خود را دوباره در سن 18 سالگی می‌بیند، اما در روزگار کنونی. حالا او فرصتی دارد تا آن چه را که در 37 سالگی باعث حسرتش شده بود به شکل دیگری رقم بزند.

2. به سوی زمان تو (A Time Called You)

سریال کره ای

این سریال عاشقانه، داستان هان جون هی را روایت می‌کند؛ زنی که در غم مرگ نامزدش یون جون به سر می‌برد. جو هی یک سال پس از مرگ نامزدش یک نوار کاست دریافت می‌کند. او با شنیدن صدای درون کاست، به طور معجزه‌آسایی به سال 1998 بازمی‌گردد و در بدن یک دانش آموز دبیرستانی به نام کوون مین جو از خواب بیدار می‌شود. در این بدن تازه او با پسری آشنا می‌شود که دقیقا شبیه نامزد درگذشتۀ اوست. این آغاز رازها و معماهایی است که روایت اصلی سریال را شکل می‌دهند.

8 سریال کره ای عاشقانه و فانتزی که مدتی از دنیای واقعی فراریت میده!

«زمانی به نام تو» کمی گیج‌کننده است و زمان می‌برد تا آدم متوجه اتفاقاتی شود که در حال رخ دادن است. اما همین پیچیدگی در عین حال یکی از جاذبه‌های سریال هم هست که می‌تواند بیننده را عمیقا با خودش درگیر کند.

3. تولد دوباره در خانواده پولدار (Reborn Rich)

سریال کره ای

این سریال انتقامی و فانتزی دربارۀ یون هیون وو است؛ منشی وفادار یک خانواده با نفوذ و ثروتمند که پس از متهم شدن به اختلاس، به شکل ظالمانه‌ای کشته می‌شود. اما هیون وو دوباره متولد می‌شود و این بار به عنوان کوچک‌ترین پسر همان خانواده ثروتمند، درحالیکه هرآنچه در زندگی قبلی‌اش اتفاق افتاده را به یاد دارد. همانطور که او نقشه انتقام خود را می‌کشد، اسرار عجیبی را در مورد خود و خانواده‌ای که در آن متولد شده است کشف می‌کند.

4. آقای ملکه (Mr. Queen)

سریال کره ای

جانگ بونگ هوان (چوی جین هیوک)، سرآشپز خوش تیپ، تا حدودی نفرت‌انگیز و در عین حال فوق‌العاده با استعدادی است که در زمان حال در کاخ ریاست جمهوری کره مشغول کار است. اما یک تصادف عجیب ناگهان او را به دوره پادشاهی چوسون می‌برد؛ اما در آن زمان او در قالب بدن یک ملکه از خواب بیدار می‌شود. حالا او نه تنها در زمان متفاوتی از زمان خودش به سر می‌برد بلکه بدن تازه‌اش هم متعلق به یک جنس مخالف است. این سریال یکی از بهترین درام‌های کمدی با موضوع سفر در زمان است. بونگ هوان فضولی ذاتی و مهارت‌های آشپزی خودش را به خدمت می‌گیرد تا جایگاه خودش را در سلسله مراتب قدرت قصر ارتقا بدهد و رازهای پشت پردۀ آن‌جا را کشف کند.

اگر خانم شاغلی هستی، عاشق این 5 سریال کره‌ ای میشی

5. پادشاه؛ حکمران ابدی (The King: Eternal Monarch)

سریال کره ای

لی گون، پادشاه کره، با خاطرات گذشته دردناک خود دست به گریبان است. او شاهد مرگ خشونت آمیز پدرش بوده است و با این حال، تنها سرنخی که از آن حادثه باقی مانده، کارت هویت زنی به نام ته ائول است که ظاهرا لی گون را نجات داده است. در همین حال لی گون پورتالی را کشف می‌کند که او را به دنیایی دیگر، یعنی کره جنوبی امروزی هدایت می‌کند. اینجاست که او با زنی به اسم ته ائول که یک کارآگاه در سئول است، برخورد می‌کند. او همچنین با افرادی که می‌شناسد مواجه می‌شود و شاهد است که چگونه می‌توان سرنوشت و جدول‌های زمانی را در ابعاد مختلف دستکاری کرد.

6. ملکه و من (Queen and I)

سریال کره ای

چوی هی جین بازیگر گمنامی است که قرار است در یک سریال جدید نقش یکی از ملکه‌های چوسون یعنی ملکه اینهیون را بازی کند. اما این بازی قرار است به واقعیت گره بخورد زیرا یکی از مردان درباری طرفدار ملکه اینهیون، برای نجات ملکه از توطئه‌هایی که برای او تدارک دیده شده در زمان سفر می‌کند و به زمان حال می‌آید. او در این زمان با هی جین ملاقات می‌کند که قرار است نقش اینهیون را بازی کند. عاشقانه‌ای که بین این دو نفر شکل می‌گیرد، با رفت و برگشت‌های زمانی متعدد به دورۀ چوسون و زمان حال گره می‌خورد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد