شناسه خبر: ۶۳۱۱
لینک کوتاه کپی شد

سریال های سوسانو | سریال های هان هه جین

مشهورترین سریال‌ های کره‌ ای با بازی درخشان «سوسانو»

هان هه جین را در ایران با نام سوسانو می شناسیم، در ادامه می توانید ببینید این بازیگر مشهور کره ای در چه فیلم و سریال های دیگری بازی کرده است.

هان هه جین

پر بازدید

ترینی‌ها :

ما در ایران هان هه جین را با نام سوسانو می شناسیم بخاطر نقش ماندگارش در سریال جومونگ. سریال های هان هه جین محدود هستند اما در این سریال ها حضور پررنگی داشته است. «قوی باش گوم-سون» یکی از سریال های هان هه جین بود که با آن به شهرت رسید. در اینجا فهرستی از بهترین سریال‌ های هان هه جین را ملاحظه می‌ کنید.

1. قوی باش گوم سون (2005)

سریال های سوسانو

این سریال دربارۀ دختر جوانی به اسم گوم-سون است که چند روز بعد از ازدواج، همسرش را در یک تصادف رانندگی از دست می‌دهد. پس از آن، گوم-سون به خانه خانواده همسرش نقل مکان می‌کند و پسری به دنیا می‌آورد. حالا او برای تأمین مخارج زندگی باید شغل‌های مختلفی را امتحان کند. هان هه جین در این سریال نقش شخصیت اصلی را بازی می‌کند؛ شخصیتی که قدرت و استقامتش در برابر مشکلات زندگی الهام‌بخش مخاطبان شد و محبوبیت و شهرت زیادی را برای هه جین به ارمغان آورد.

2. جه‌جونگ‌وون (شفاخانۀ جهانی) (2010)

سریال های سوسانو

این درام اریخی ما را به سال 1885 می‌برد؛ زمانی که یک مبلغ آمریکایی، با موافقت امپراتور، یک بیمارستان و دانشگاه پزشکی با ویژگی‌های غربی را در کره تاسیس می‌کند. این مبلغ به عنوان اولین مدیر بیمارستان، 16 دانشجوی جوان را برای آموزش پزشکی می‌پذیرد. این سریال داستان آموزش و مسیر پیشرفت این دانشجویان را دنبال می‌کند. یکی ازاین دانشجویان یو سوک-ران (با بازی هان هه جین) است که تبدیل به اولین پزشک زن مسلط به طب غربی در کره می‌شود.

3. پرنده‌های خارزار (2011)

سریال های سوسانو

سئو جونگ-اون (با بازی هان هه-جین) یک بازیگر گمنام است که رویای تبدیل شدن به یک ستاره را در سر دارد. او در یک یتیم‌خانه بزرگ شده و نمی‌داند والدینش چه کسانی هستند. امیدواری جونگ-اون این است که اگر به یک ستاره مشهور تبدیل شود، بتواند مادر واقعی‌اش را پیدا کند.

4. سندروم (2012)

سریال های سوسانو

سندروم یک درام پزشکی است که ماجرای آن در دنیای جراحی مغز و اعصاب می‌گذرد.لی هه-جو (با بازی هان هه-جین) یک رزیدنت سال اول است که در جراحی مغز و اعصاب تخصص دارد. او از یک دانشکده پزشکی برجسته فارغ‌التحصیل نشده، اما در عین حال مصمم است که بهترین جراح مغز و اعصاب شود. چا یو-ووک (با بازی سونگ چانگ-یویی) نیز یک رزیدنت سال اول جراحی مغز و اعصاب است. اما برخلاف هه-جو، چا یو-ووک از بهترین دانشکده پزشکی فارغ‌التحصیل شده و نوه رئیس هیئت مدیره بیمارستان نیز هست. کانگ یون-هیون (پارک گون-هیونگ) نیز رئیس رزیدنت‌های جراحی مغز و اعصاب است. داستان اصلی این سریال روایت یک مثلث عشقی بین این سه نفر است.

5.  شین وکیل طلاق (2023)

سریال های سوسانو

شین سونگ-هان (با بازی چو سونگ-وو) در رشته پیانو تحصیل کرده و استاد دانشگاه موسیقی در آلمان شده است. اما بعد از شنیدن یک خبر تکان‌دهنده، سونگ هان کار خود در زمینۀ موسیقی را رها می‌کند و پس از بازگشت به کره تبدیل به یک وکیل متخصص در امور طلاق می‌شود تا از این طریق بتواند حقایق خاصی را در مورد زندگی خودش کشف کند. شین سونگ-هان با مشتریانش که داستان‌های ناگوار مختلفی دارند روبرو می‌شود و از آنها دفاع می‌کند. در حین انجام این کار، او به حقیقتی که در جستجوی آن بوده نزدیک می‌شود. هان هه جین در این سریال نقش یک پخش‌کنندۀ موسیقی در رادیو را بازی می‌کند که به خاطر مشکلات خانوادگی‌اش تبدیل به یکی از مشتریان وکیل شین می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد