شناسه خبر: ۶۴۸۲
لینک کوتاه کپی شد

پیش بینی آینده همستر | آینده تلگرام با همستر

آینده همستر کامبت چه خواهد بود؟ | همستر تلگرام را نابود می کند!

گزارشی از رسانه ای تحلیلی که بارها مورد تحسین صفحه‌ی رسمی TON Blockchain در توییتر قرار گرفته است.

آینده همستر کامبت

پر بازدید

ترینی‌ها :

ترینی ها: آینده‌ی همستر کامبت؛ این بار، گزارشی با توقع پایین از صفحه‌ی Web3 Vibes (رسانه ای تحلیلی که بار ها مورد تحسین صفحه‌ی رسمی TON Blockchain در توییتر قرار گرفته است.) خیلی ها نسبت به آینده همستر بدبین هستند، گزارش تحلیلی زیر را در خصوص آینده ناپیدای همستر با هم بخوانیم.

همستر کامبت می تواند صعود TON و تلگرام را از بین ببرد؟!

 پس از موفقیت چشمگیر نات کوین، همسترکامبت به امید اصلی بسیاری از مردم تبدیل شد. همستر از نظر تعداد کاربر، تا به حال ۵ برابر پیشی گرفته است و بیش از ۲۰۰ میلیون بازیکن دارد.

 اگر همستر کامبت، به دلایلی به طور ناگهانی شکست بخورد، با نا امیدی بزرگی در بین مردم در تمام مینی اپ های تلگرام و در سطح جهانی در کل رمز ارز مواجه خواهیم شد. از آن جایی که بسیاری از بازیکنان همستر، قبلاً هرگز با کریپتو سروکار نداشته اند، این بازی، اولین تجربه‌ی آن‌ها با چنین چیز جدیدی است.

 با توجه به اینکه تعداد بازیکنان، بسیار زیاد است و انتظارات در پس زمینه‌ی موفقیت نات کوین نیز بسیار زیاد است، فکر می کنم که اکثریت همچنان نا امید خواهند شد.

رکورد جدید و باور نکردنی همستر کامبت!

 میانگین ایردراپ نات کوین حدود ۲۵۰ دلار (تقریبا ۱۵ میلیون تومان) برای هر کاربر بود، من فکر می کنم همستر کامبت بیش از ۵۰ دلار نخواهد داد. (۳،۰۰۰،۰۰۰ تومان به صورت میانگین با توجه به تعداد زیاد اکانت های منفعل, ضعیف و خارج از رده)

 به احتمال زیاد بعد از لیست شدن توکن HMSTR$، اپلیکیشن های تلگرام با کاهش علاقه مواجه می شوند و هیچکس دیگر نمی تواند این همه بازیکن را جذب کند.

 این یک تحلیل اختصاصی است و هیچ تضمینی برای صحت آن در آینده وجود ندارد. بسیاری از تحلیلگران نیز با نگاهی کاملا مخالف به این روند می نگرند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان