شناسه خبر: ۶۳۷۷
لینک کوتاه کپی شد

ازدواج دختر جوان با هولوگرام | ازدواج دختر اسپانیایی با هوش مصنوعی

ازدواج شوکه کننده دختر جوان از طریق هوش مصنوعی

زنی قصد دارد تابستان امسال در مراسمی منحصر بفرد با یک هولوگرام هوش مصنوعی ازدواج کند. در ادامه در مورد این ازدواج عجیب بیشتر بدانید.

ازدواج هولوگرامی

پر بازدید

ترینی‌ها :

زن اسپانیایی قصد دارد تابستان امسال با یک هولوگرام هوش مصنوعی ازدواج کند. زن اسپانیایی در مراسمی با یک هولوگرام هوش مصنوعی به نام AILex ازدواج کند. این هوش مصنوعی بر اساس داده‌ ها و مشخصات روابط قبلی این زن اسپانیایی آموزش داده شده است.

یک هنرمند اسپانیایی-هلندی به نام «آلیسیا فرامیس» قرار است تابستان آینده با یک هولوگرام هوش مصنوعی ازدواج کند؛ این ازدواج عصر جدیدی از روابط انسان و ربات را رقم خواهد زد. مراسم ازدواج نامتعارف این دو نفر در موزه Depot Boijmans Van Beuningen روتردام هلند برگزار خواهد شد.

در مراسم ازدواج آلیسیا فرامیس با AILex آیین منحصربه‌فردی برای اتحاد بین انسان و آواتار برگزار می‌شود و از مهمانان با غذای مولکولی که هم برای انسان‌ها و هم برای انسان‌نماها لذت‌بخش است، پذیرایی خواهد شد. اکنون فرامیس درحال طراحی لباس عروسی خود و همچنین لباس مهمانان است. فرامیس می‌گوید که این عروسی نسل جدیدی از عشق را نشان می‌دهد که در آن انسان‌ها با هولوگرام‌ها، آواتارها و ربات‌ها وارد رابطه می‌شوند.

ازدواج دختری با هوش مصنوعی

مراسم ازدواج این دو، بیشتر به برگزاری یک پرفورمنس هنری شبیه است و سؤالات بسیاری را در ذهن مخاطبان در سطح اینترنت برانگیخته است.

فرامیس تصاویری از آشپزی و غذاخوردن خود با AILex را نیز منتشر کرده؛ او پیش‌تر نیز یک رابطه غیرعادی با مانکنی به نام پیر داشته است. حالا او ادعا می‌کند اولین زنی است که با یک هولوگرام ازدواج می‌کند.

تاکنون ازدواج‌های نامتعارف مختلفی در دنیا وجود داشته است و دور از ذهن نبود که با پیشرفت هوش مصنوعی برخی افراد به فکر ازدواج با آن بیفتند؛ مخصوصاً با پیشرفت مدل‌های زبانی بزرگ و نزدیک‌شدن خصلت‌های بشری و هوش مصنوعی، ارتباط عمیقی بین انسان و این فناوری درحال شکل‌گیری است. در سال 2018 نیز مردی ژاپنی اعلام کرد که با یک خواننده واقعیت مجازی ازدواج کرده است. هیچ یک از اعضای خانواده او در مراسم عروسی شرکت نکردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان