شناسه خبر: ۵۹۹۲
لینک کوتاه کپی شد

بازی تلگرامی با درآمد دلاری

10 بازی تلگرامی جدید مثل «همستر کامبت» با درآمد دلاری!

اگر شما هم دنبال بازی هایی با درآمد دلاری مانند همستر کامبت هستید، پیشنهاد میکنیم نگاهی به لیستی که قرار دادیم داشته باشید.

کد مورس همستر کامبت

پر بازدید

ترینی‌ها :

مشهوترین بازی تلگرامی با درآمد دلاری را می توان همسر کامبت نامید. اما چند بازی تلگرامی با درآمد دلاری هستند که مانند همستر ساده هستند و پیش نیاز خاصی لازم ندارند. در ادامه 10 بازی تلگرامی با درآمد دلاری را به صورت مختصر شرح داده ایم.

1. همستر کامبت – Hamster Kombat

بازی آنلاین تلگرامی

محبوب‌ترین بازی تلگرامی که حتی رکوردهای نات کوین را جابه‌جا کرده و حالا صدر جدول بهترین بازی‌های درآمد دلاری قرار گرفته، همستر کمبات است. این بازی با بیش از ۷۸ میلیون کاربر در سراسر جهان توانسته موفقیت بزرگی به‌دست آورد. کار با همستر آسان است و کافی است روی لینک عضویت ضربه زده و ربات تلگرامی را استارت کنید.

بعد از آن شما در نقش یک موش باید سکه جمع کنید و از طریق انجام یک‌سری وظایف مشخص، کوین پاداش بگیرید. توجه داشته باشید که در بازی Hamster Kombat پروفیت و موجودی سکه‌های شما به یک اندازه اهمیت دارند و بهتر است تعداد هر دو را با احتیاط افزایش دهید.

در آخرین اخبار و مطالب همستر کامبت گفتیم یکی از مهم‌ترین روش‌های کسب سکه رایگان در ربات همستر، دریافت کارت‌های کامبو روزانه است. توسعه دهندگان این بازی با صرافی بزرگ بینگ ایکس دست دوستی داده‌اند و قرار است قبل از 11 تیر ماه سال جاری، توکن خود را روی بلاک چین TON راه‌اندازی کنند.

۲. تپ سواپ – TapSwap

بازی آنلاین تلگرامی

بازی بعدی که محبوبیت زیادی پیدا کرده و در ابتدا با شعار راه‌اندازی روی بلاک چین سولانا کاربران زیادی را به خود جذب کرد، تپ سواپ است. این بازی هم‌اینک بیش از 40 میلیون کاربر دارد و نحوه کار با آسان‌تر از چیزی است که تصورش را می‌کنید. با ورود به ربات تلگرامی TapSwap و زدن دکمه استارت، سکه زرد بزرگی را مشاهده خواهید کرد که قرار است میلیون‌ها بار روی آن ضربه بزنید.

در این بازی هم می‌توانید با انجام یک‌سری وظایف، نظیر پیوستن به کانال تلگرامی، دنبال کردن حساب توییتری و بازدید از سایت و همچنین دعوت از دوستان خود، سکه پاداش بگیرید. هنوز مشخص نیست که توکن تپ سواپ روی چه بلاک چینی مستقر خواهد شد؛ ولی عده‌ای معتقدند که توسعه‌دهندگان این بازی با اتریوم رایزنی کرده‌اند.

در آخرین اخبار منتشر شده، بر اساس نقشه راه قرار است تا قبل از ۱۱ تیر ماه توکن تپ سواپ در صرافی‌ها لیست شود و تا آن موقع بهترین کار، جمع‌آوری سکه بیشتر و دعوت از دوستان است.

۳. یس کوین – Yescoin

بازی آنلاین تلگرامی

سومین بازی محبوب تلگرام که عده‌ای آن را برادر نات کوین و جانشین قطعی‌اش می‌دانند، یس کوین پیکسلی است. (دو نوع یس داریم که یکی از آنها معتبر نیست) با ورود به ربات این بازی نیازی به ضربه زدن روی صفحه ندارید و فقط باید انگشت خود را روی صفحه بکشید تا سکه‌ها جمع‌آوری شوند.

یکی از بهترین روش‌ها برای کسب سکه فراوان در یس کوین، انجام تسک‌ها و وظایف است. پیوستن به کانال تلگرامی، دنبال کردن توییتر و اتصال کیف پول و دنبال کردن پروژه‌های دیگری مثل دات کوین و کتیزن به شما پاداش‌های خوبی می‌دهند. یکی از نقاط قوت این بازی، خرید ربات خودکار برای جمع کردن سکه است. (در ابتدا کمی گران است)

تاریخ احتمالی پایان فاز استخراج نامشخص است و این خبر خوبی برای کاربران است؛ چرا که می‌توانند بی‌وقفه سکه رایگان جمع‌آوری کرده و در آینده درآمد دلاری کسب کنند.

۴. کتیزن – Catizen

بازی آنلاین تلگرامی

پروژه بعدی که می‌توان گفت ابتکار عمل بهتری نسبت به سایر بازی‌ها دارد، کتیزن است. شما در این بازی نیازی به ضربه زدن روی سکه ندارید تا امتیاز کسب کنید؛ بلکه باید گربه تولید کنید و آنها را ارتقا دهید تا تبدیل به حیوانات ارزشمندتری شوند و بدین ترتیب سکه بیشتری دریافت کنید.

کتیزن بازی تلگرامی است که خلاقیت به خرج داده و واقعا شبیه به بازی است. پشتوانه کتیزن و یس کوین قدرتمند بوده و می‌توان به آینده آنها امیدوار بود. با انجام تسک‌ها و وظایف به شما سکه رایگان تعلق می‌گیرد و حین بازی باید حواستان به صفحه باشد؛ زیرا قورباغه، اردک و سگ دوج از راه می‌رسند و به شما هدیه می‌دهند.

تاریخ پایان فاز استخراج این بازی ۱۱ تیر ماه اعلام شده و تا آن موقع می‌توان با خیال راحت گربه‌ها را ترکیب کرد و لول آنها را ارتقا داد. می‌توانید با کتیزن به‌معنای واقعی کلمه از بازی کردن لذت ببرید و احتمالا درآمد دلاری کسب کنید.

۵. بلوم – Blum

بازی آنلاین تلگرامی

بلوم بازی تلگرامی دیگری است که سروکاری با سکه ندارد؛ اما همچنان در ادامه راه بازی‌های کلیکی توسعه یافته است. در این بازی، کاربر باید روی بلورهای سبز ضربه بزند و امتیاز جمع‌آوری کند. همچنین می‌توانید از طریق مزرعه‌ای که در اختیار شما قرار داده شده در هر ۸ ساعت، به میزان مشخصی کوین دریافت کنید.

مثل سایر بازی‌های این فهرست، انجام تسک‌ها و وظایف مشخصی نظیر دعوت ۵ نفر از دوستان، عضویت در کانال تلگرام، عضویت در اینستاگرام و یوتیوب و شبکه ایکس پاداش دارد. در آخرین رتبه‌بندی بازی های تلگرامی، بلوم با ۱۰ میلیون کاربر در جایگاه ششم ایستاده است. تاریخ پایان فاز استخراج این پروژه قبل از ۱۵ تیر ماه خواهد بود.

۶. میم فای – MemeFi

بازی آنلاین تلگرامی

بازی میم فای که طبق اعلام برخی از منابع قرار شده در تابستان امسال وارد پایان فاز استخراج شود، یک بازی کلیکی دیگر از تلگرام است که تا امروز ۱۱ میلیون کاربر جذب خود کرده است. در این بازی قرار است روی بدن یک قورباغه جادوگر (شبیه په په اما ترسناک‌تر) ضربه بزنید و سکه به دست آورید.

مثل بازی‌های قبلی می‌توانید تسک‌ها و وظایف مشخصی که برایتان تدارک دیده شده را انجام دهید و پاداش بگیرید. علاوه بر این، کاربران قادر به خرید ربات استخراج خودکار هستند که ۲۰۰ هزار سکه می‌خواهد. از قسمت بوسترها می‌توانید توانایی‌های خود را افزایش داده و میزان و ظرفیت مخزن استخراج خود را افزایش دهید.

۷. دات کوین – Dotcoin

بازی آنلاین تلگرامی

دات کوین هم مثل نات کوین و همستر نیاز به ضربه زدن دارد. در وسط صفحه نمایش، یک دایره مشابه سیبل قرار دارد که با ضربه زدن‌های متوالی روی x1، عدد تا x4 می‌رسد و تعداد کوین‌هایی که جمع می‌کنید در عدد 4 ضرب می‌شوند. پس از هر بار تلاش موفق باید مدتی را منتظر شارژ شدن مخزن خود باشید تا بتوانید به بازی ادامه دهید.

دعوت از دوستان، دنبال کردن حساب شبکه ایکس، عضویت در کانال تلگرامی و پیوستن به اپلیکیشن‌های وب ۳ مثل یس کوین و کتیزن به شما پاداش خوبی می‌دهد. خبر خوب این‌که به کمک گزینه بوستر، امکان ارتقای میزان سکه‌ها و ظرفیت مخزن وجود دارد.

۸. سی ای ایکس – CEX

بازی آنلاین تلگرامی

بازی بعدی که معرفی‌اش خالی از لطف نیست، سی ای ایکس است. این بازی کلیکی حول محور استخراج مزرعه می‌چرخد و در آن نیاز چندانی به ضربه زدن روی صفحه ندارید. می‌توانید با ورود به بخش Farm و فشردن دکمه استخراج، پس از 4 ساعت پاداش خود را دریافت کنید.

بیشتر سکه‌ای که در بازی دریافت خواهید کرد از دو راه مزرعه و دعوت از دوستان و زیرمجموعه‌گیری است. زیرمجموعه‌گیری CEX این گونه است که شما ده نفر یا بیشتر را به بازی دعوت می‌کنید و ده درصد از سکه‌های استخراج شده آنها به شما می‌رسد. همچنین خبر خوب دیگر این‌که با انجام تسک‌های بازی می‌توانید سکه زیادی جایزه بگیرید.

تاریخ احتمالی پایان فاز استخرام پروژه سی ای ایکس هنوز مشخص نشده و تیم توسعه‌دهنده اطلاعات اندکی راجع به این بازی انتشار می‌دهد. با این حال گفته شده CEX قرار است توکن صرافی سی ای ایکس شود.

۹. سایبرفایننس – CyberFinance

بازی آنلاین تلگرامی

در بازی سایبرفایننس نیازی نیست کاری جز جمع‌آوری سکه‌های استخراج شده از یک تخم مرغ انجام دهید. کافی است هر دو ساعت یک مرتبه وارد بازی شده و روی سکه‌های جمع‌آوری شده ضربه بزنید. چکش روی تخم طلای وسط صفحه نمایش به آرامی ضربه می‌زند تا کوین‌های شما از راه برسند.

مثل سایر بازی های تلگرامی می‌توانید با دعوت از دوستان خود و رفتن به قسمت Earn و انجام وظایفی مشخص، پاداش بگیرید و از بازی کردن لذت ببرید. تاریخ پایان فاز استخراج این پروژه تا به این لحظه، نامشخص بوده است.

۱۰. وی کوین – W-Coin

بازی آنلاین تلگرامی

وی کوین با بیش از ۵ میلیون کاربر در سراسر جهان، توانسته جزو ده بازی تلگرامی برتر این روزها قرار بگیرد و شانس موفقیت پروژه خود را افزایش دهد. با ورود به ربات این برنامه قادر خواهید بود روی سکه ضربه زده و سکه جمع‌آوری کنید.

همچنین با انجام تسک‌های مشخص تعداد سکه‌های خود را افزایش دهید و از دوستان خود برای پیوستن به این بازی دعوت به عمل آورید تا پاداش بیشتری نصیبتان شود. تاریخ احتمالی پایان فاز استخراج پروژه وی کوین نامشخص است و می‌توان با خیال راحت تا روز موعود کوین به دست آورد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد