شناسه خبر: ۶۶۱۳
لینک کوتاه کپی شد

عکس های مهتاب اکبری | دختر یاسمن در سریال لحظه گرگ و میش

بیوگرافی مهتاب اکبری؛ رو مُخ ترین بازیگر «لحظه گرگ و میش» + تصاویر شخصی

با پخش شدن مجدد سریال لحظه گرگ و میش، دوباره نقش سوگند، دختر خوانده یاسمن هم مورد توجه قرار گرفت. در ادامه در مورد این بازیگر جوان بیشتر بخوانید.

مهتاب اکبری

پر بازدید

ترینی‌ها :

در سریال لحظه گرگ و میش، مهتاب اکبری نقش «سوگند» دختر خوانده یاسمن را بازی کرد. از همان ابتدا برای همه افراد سوال شده بود که این بازیگر جوان یعنی مهتاب اکبری چه کسی است؟ در ادامه در مورد مهتاب اکبری که با سریال لحظه گرگ و میش شناخته شد بیشتر بخوانید.

بیوگرافی مهتاب اکبری

مهتاب اکبری از جمله شخصیت های هنری سینمای ایران بوده که در دوم اردیبهشت سال ۱۳۶۹ در تهران متولد شده است. مدرک این بازیگر، لیسانس تئاتر است که فارغ التحصیل از دانشگاه سوره گرایش کارگردانی می باشد. تئاتر شروع کار فعالیت های هنری مهتاب اکبری به حساب آمده که بعد از گذشت چندین سال و به دست آوردن تجربه های قابل توجهی توانسته در تلویزیون ایران حضور داشته باشد.

مهتاب اکبری

بیوگرافی مهتاب اکبری

مهتاب اکبری در شهر تهران در یک خانواده چهار نفری متولد شد که علاقه اش به بازیگری و هنر سبب شد تا خانم اکبری در سال ۸۹ به دنبال رشته بازیگری وارد دانشگاه سوره شود. این بازیگر فعالیت های جدی خود را با انجام کارها و تئاتر های دانشجویی از دانشگاه سوره آغاز نمود. و به گفته خود باور نکردنی است که در اولین سال های بازیگری خود در تلویزیون سینمای ایران راه پیدا کند.

زمان ورود مهتاب اکبری به تلویزیون

بیوگرافی مهتاب اکبری: مهتاب اکبری در سال ۱۳۹۳ با مدرک لیسانس از دانشگاه سوره فارغ التحصیل شد و توانست پس از گذشت چند ماه در کلاس های هومن سیدی به منظور گذراندن دوره های بازیگری حضور داشته باشد.

مهتاب اکبری

خانم مهتاب اکبری به مدت ۳ ماه در این کلاس ها فنون بازیگری را آموخته و سپس در سال ۹۶ به وسیله ی یکی از آشنایانش برای دادن تست در یکی از سریال های همایون اسعدیان حاضر شد، این کارگردان برجسته کشورمان با تست گرفتن از خانم اکبری آن را به عنوان یکی از بازیگران سریال گرگ و میش انتخاب نمود و مهتاب اکبری در مدت زمان کوتاهی به تلویزیون سینمای ایران راه پیدا نمود.

بیوگرافی مهتاب اکبری: مهتاب اکبری در سریال گرگ و میش در چهره سوگند نقش خود را بازی می کند. در واقع ماجرای سریال گرگ و میش در موضوع خانواده ای است که دختری با نام یاسمن داشته و در طول یک دهه یعنی از سال ۶۰ تا سال های معاصر زندگی این خانواده به تصویر کشیده می شود.

در سریال گرگ و میش سوگند دردسرهای زیادی را برای خانواده خود ایجاد نموده که خانم مهتاب اکبری با هنرمندی زیبا و بی نظیرش توانسته با اولین حضورش در سینمای ایران به خوبی نقش سوگند را در این سریال پر بیننده ایفاء نماید.

مهتاب اکبری

ازدواج خانم مهتاب اکبری

بیوگرافی مهتاب اکبری: این خانم هنرمند همچنان مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است.

تغییر چهره «حامد و یاسمن» سریال لحظه گرگ و میش

هدف از بازیگری

مهتاب اکبری همانند دیگر بازیگران برجسته کشور ایران آرزوی موفقیت و پیشرفت در عرصه هنر را دارد و ایشان بیان کردند که تمام سختی های پشت سر گذاشته در طول ۸ سال ارزش همکاری با کارگردان ماهری چون آقای همایون اسعدیان را دارد.

مهتاب اکبری

اگر چه خانم مهتاب اکبری هیچگاه فکر نمی کرد به این زودی ستاره ای از بازیگران سینمای ایران گردد اما همیشه آرزو داشته تا در کوتاهترین زمان ممکن خود را به تلویزیون و هنر ایران معرفی نماید از این رو با تلاش های بی وقفه و شرکت در کلاس های بازیگری در زمانی باورنکردنی توانست توجه کارگردان مشهوری چون همایون اسعدیان را به سمت خود جلب کرده و در تلویزیون ایران هنرنمایی کند.

مهتاب اکبری

 

آیا این خبر مفید بود؟

 • هلیا ارسالی در

  فیلم لحظه ی گرگ ومیش

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد