شناسه خبر: ۶۵۸۸
لینک کوتاه کپی شد

تاریخ پخش حسینیه معلی ۱۴۰۳ | مجری حسینیه معلی

ساعت پخش فصل جدید «حسینیه‌ معلی» برای محرم 1403 + مجری و داوران

حسینیه معلی که تاکنون چهار فصل از آن روی آنتن رفته است، امسال در چه ساعتی پخش و تکرار می‌ شود؟ مجری و داوران این برنامه چه کسانی هستند؟ پاسخ این سوالات را در ادامه بخوانید.

حسینیه معلی 1403

پر بازدید

ترینی‌ها :

برنامه حسینیه‌ معلی آخرین بار در ایام شعبانیه و در فضایی شاد و با اجرای نجم‌ الدین شریعتی به روی آنتن رفت. نجم‌الدین شریعتی که مدتی است برنامه «سمت خدا» را اجرا نمی‌ کند، از حضور در فصل جدید برنامه حسینیه معلی ویژه ایام محرم خبر داد. در ادامه جزئیات پخش از سری جدید برنامه حسینیه معلی منتشر نموده ایم، 

فصل جدید حسینیه معلی کی پخش میشه؟

سری جدید برنامه «حسینیه معلی» از 16 تیرماه، شب اول محرم به روی آنتن خواهد رفت.

ساعت پخش برنامه حسینیه معلی 1403

برنامه «حسینیه معلی» تاکنون چهار فصل از این برنامه روی آنتن رفته هرشب ساعت 22 و 20 دقیقه از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

تکرار پخش برنامه حسینیه معلی

تکرارپخش برنامه حسینیه معلی روز بعد ساعت 15 از شبکه سه سیما خواهد بود، همچنین این برنامه ساعت یک بامداد و 17 از شبکه قرآن بازپخش خواهد شد.

خلاصه برنامه حسینیه معلی

حسینیه معلی برنامه‌ای است که مصادف با اولین شب از شب‌های عزاداری ماه محرم با حضور مداحان، پیشکسوتان و پیرغلامان هیئات‌ مذهبی کشور و با هدف ترویج فرهنگ روضه‌خوانی، نوحه‌خوانی و هیأت‌داری روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

مجری برنامه حسینیه معلی

در سری جدید برنامه حسینیه معلی، همچنان نجم‌الدین شریعتی اجرای برنامه را برعهده دارد و سعید ستودگان تهیه‌کننده این برنامه است.

داوران حسینیه معلی جدید

در سری جدید محمدرضا طاهری حاضر خواهد شد. سیدرضا نریمانی و نزار قطری هم که از فصل گذشته در «حسینیه معلی» ماندگار شدند و مهدی رسولی بعد از یک فصل غیبت دوباره به این برنامه برگشت. حجت‌الاسلام مصطفی کرمی هم بعد از یک تجربه حضور در «حسینیه معلی» یک بار دیگر در ایام محرم کنار دیگر مداحان میز ذاکران حضور پیدا می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان