شناسه خبر: ۶۵۲۵
لینک کوتاه کپی شد

مناظره دور دوم انتخابات | تبلیغات مرحله دوم انتخابات

تاریخ مناظره‌ و برنامه‌ های تبلیغاتی دور دوم انتخابات + جزئیات

دو مناظره، دو مستند و دو برنامه زنده در تبلیغات نامزدهای راه یافته به دور دوم انتخابات ریاست جمهوری پیش بینی شده است.

مناظره دور دوم انتخابات

پر بازدید

ترینی‌ها :

جدول نهایی و ساعت پخش برنامه تبلیغاتی و مناظره‌ «مسعود پزشکیان» و «سعید جلیلی»، کاندیداهای راه‌یافته به مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری در صداوسیما مشخص شد.

دوشنبه «۱۱ تیر ماه ۱۴۰۳»، مناظره اول و سه‌شنبه «۱۲ تیر ماه ۱۴۰۳»، مناظره دوم بین دو کاندیدای راه‌یافته به مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

با مشخص شدن جدول تبلیغات مرحله دوم انتخابات ریاست‌ جمهوری دوشنبه «۱۱ تیر ماه ۱۴۰۳»، از ساعت «۲۱:۳۰»، مناظره اول و سه‌شنبه «۱۲ تیر ماه ۱۴۰۳»، از ساعت «۲۱:۳۰»، مناظره دوم بین «مسعود پزشکیان» و «سعید جلیلی»، دو کاندیدای راه‌یافته به مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد. 

بر اساس اعلام ستاد انتخابات کشور، «مسعود پزشکیان» با ۱۰ میلیون و ۴۱۵ هزار و ۹۹۱ رأی و «سعید جلیلی» با ۹ میلیون ۴۷۳ هزار ۲۹۸ رای به دور دوم انتخابات ریاست جمهوری راه یافتند.

مناظره جلیلی و پزشکیان

بنابر این گزارش، سه شنبه ۱۲ تیر، مستند نامزد شماره ۲، از ساعت ۱۹ الی ۱۹:۳۰ و مستند نامزد شماره ۱، از ساعت ۲۰ الی ۲۰:۳۰ روانه آنتن شبکه یک خواهد شد.

همچنین در روز چهارشنبه ۱۳ تیر، نطق نامزد شماره ۱ به صورت زنده از ساعت ۱۹ الی ۱۹:۳۰و نطق نامزد شماره ۲ به صورت زنده از ساعت ۲۰ الی ۲۰:۳۰ از قاب شبکه یک پخش می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد