شناسه خبر: ۶۳۶۵
لینک کوتاه کپی شد

زمان فصل دوم جنگل آسفالت

چرا جنگل آسفالت یک دفعه تمام شد؟ | زمان پخش فصل دوم سریال «جنگل آسفالت»

قسمت آخر و پایانی فصل اول سریال جنگل آسفالت جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ منتشر شد. عوامل این فیلم درباره فصل اول توضیحاتی داده و زمان فصل دوم را مشخص کرده اند.

جنگل آسفالت

پر بازدید

ترینی‌ها :

فصل اول جنگل آسفالت جمعه اول تیر 1403 به پایان رسید. حالا خبرهایی از زمان ساخت و پخش فصل دوم جنگل آسفالت به گوش می رسد. در ادامه دلیل یکباره تمام شدن جنگل آسفالت و زمان پخش فصل دوم این سریال را از زبان تهیه کننده سریال بخوانید.

تهیه کننده سریال «جنگل آسفالت» درباره پایان این مجموعه با ۱۲ قسمت توضیحاتی ارایه داد و بیان کرد که فیلمبرداری فصل جدید این مجموعه از ۱۰ تیر ماه آغاز می‌شود.

دلیل یکباره تمام شدن جنگل آسفالت

اسماعیل عفیفه تهیه کننده «جنگل آسفالت» درباره پایان یک باره این سریال که از نماوا عرضه می‌شد در توضیحاتی به خبرنگار مهر بیان کرد: سریال «جنگل آسفالت» به گونه‌ای تمام شد که مشخص است این پایان برای فصل اول است؛ در واقع ما یک گره اصلی در قصه داشتیم و در طی قسمت ۱۲ این گره بسط و گسترش یافت و در انتها گشوده شد. همزمان پرسش‌های دیگری در ذهن مخاطب ایجاد شد که طبیعتاً باید در فصل دوم به آنها پاسخ داده شود.

وی درباره فیلمنامه اولیه سریال عنوان کرد: ما در ۲۵ قسمت فیلمنامه را نوشتیم که پایان قسمت ۱۲ به مثابه پایان فصل اول سریال بود. بنابراین فیلمبرداری سریال را هم بر اساس ۱۲ قسمت اول برنامه ریزی کردیم. ۲ دلیل عمده برای این کار داشتیم؛ نخست اینکه بازیگران بتوانند ارتباط بهتری با قصه برقرار کنند و دلیل دوم هم این بود که بتوانیم بازخوردهای فصل اول را بگیریم و در ویرایش نهایی فیلمنامه فصل دوم اعمال کنیم که همین اتفاق افتاد.

جنگل آسفالت

عفیفه اضافه کرد: فصل دوم فیلمنامه با توجه به واکنش مخاطب‌های فصل اول ویرایش شده و ما بعد از وقفه کوتاهی که داشتیم از دهم تیر ماه فیلمبرداری را آغاز خواهیم کرد.

وی با اشاره به حدس و گمان‌هایی که درباره سریال در فضای مجازی منتشر شده است، گفت: طبیعتاً وقتی رسانه‌ای می‌خواهد خبری را منتشر کند بهتر است از منابع قابل اعتماد پرس و جو کند. در اینجا بهتر بود از خود من صحت این خبر را جویا شوند اما متأسفانه چنین اتفاقی رخ نداد در نتیجه به نظرم چنین اخباری صرفاً برای فضاسازی کاذب علیه سریال منتشر می‌شود و جزو اخبار زرد محسوب شده و ارزش خبری ندارد.

این تهیه کننده درباره پایان بندی سریال و اینکه مخاطب منتظر نوعی سرانجام کاراکترها در قسمت آخر است، بیان کرد: یکی از گره‌های داستان که گم شدن دلارها بود تا حدودی گشوده شد اما بیننده با پایان فصل یک منتظر پی بردن به دلایل این اتفاق‌ها است که البته موضوع فصل دوم است. همه سریال‌های استاندارد از این مدل قصه گویی استفاده می‌کنند به نحوی که با گشودن یک گره، گره‌های دیگری در قصه ایجاد می‌شود و از این حیث «جنگل آسفالت» نیز کاری استاندارد است.

وی درباره جزئیات فصل دوم این سریال و زمان شروع فیلمبرداری عنوان کرد: الان در حال پیش تولید هستیم برخی از عوامل تغییر کردند اما بازیگران اصلی حضور دارند و قراردادی که با آنها بسته شد نیز بابت فصل یک و دو بود.

عفیفه در پاسخ به سریال‌هایی که در چند سال اخیر پایان بندی نداشته اند، گفت: برخی سریال‌ها که مخاطب کافی نداشته اند با تصمیم پلتفرم‌ها ممکن است ادامه پیدا نکنند ولی سریالی که مخاطب دارد در فصل‌های بعد هم ادامه پیدا می‌کند مثل سریال «زخم کاری» که در فصل‌های مختلف ساخته می‌شود. «جنگل آسفالت» هم مخاطب دارد و طبیعی است که پلتفرم علاقه‌مند باشد چنین سریالی ادامه پیدا کند.

وی در پاسخ به اینکه دچار مساله مالی هم شده اند یا خیر؟ توضیح داد: ما به دلیل شرایط اقتصادی کشور همیشه با چالش‌هایی مواجه هستیم، کاری که شروع می‌کنیم با یک پیش بینی هزینه همراه است و در ادامه کار، همه پیش بینی‌ها تغییر می‌کند. با این حال در این پروژه به نسبت دیگر پروژه‌هایی که در جریان تولیدشان هستم ما مشکل مادی حادی نداشتیم.

زمان پخش فصل دوم سریال جنگل آسفالت

وی در پایان درباره زمان پخش فصل دوم سریال و اینکه این توقف چند ماهه به مخاطب ضربه خواهد زد یا خیر گفت: طبعاً نباید ضربه بزند چون پخش سریال‌ها در فصل‌های متمادی و با فاصله امری رایج در صنعت سریال سازی است. فصل دوم سریال «جنگل آسفالت» هم در پاییز پخش خواهد شد اما تاریخ دقیق آن با توجه به سریال‌ها و برنامه‌های دیگر پلتفرم تنظیم شده و به اطلاع مخاطب خواهد رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد