شناسه خبر: ۶۳۱۳
لینک کوتاه کپی شد

پخش سریال لوپن از تلویزیون | زمان سریال یانگوم در تلویزیون

زمان پخش سریال «لوپن» و «جواهری در قصر» از شبکه تماشا

سریال «لوپن» در ژانر اکشن و «جواهری در قصر» که در ایران با نام یانگوم نیز شناخته می‌ شود، هر شب از شبکه تماشا پخش می‌ شود. زمان پخش این سریال ها را ببینید.

سریال تلویزیونی

پر بازدید

ترینی‌ها :

سریال جواهری در قصر به همراه یک سریال جدید دیگر به نام لوپن از شبکه تماشا پخش می شوند. سریال جواهری در قصر را بیشتر با نام یانگوم می شناسیم و جزو مشهورترین سریال های کره ای در کشور ما است. در ادامه زمان پخش سریال جواهری در قصر و سریال لوپن را برای شما قرار داده ایم.

زمان پخش سریال جواهری در قصر

سریال «جواهری در قصر» این روز‌ها از شبکه تماشا پخش می‌شود. این سریال که در ایران با نام یانگوم نیز شناخته می‌شود، براساس ماجرای واقعی زنی ساخته شده که اولین و احتمالاً تنها زنی است که نامش در تاریخ به‌عنوان پزشک خصوصی پادشاه ثبت شده‌ است.

جواهری در قصر

ماجرا در زمان سلسله جوسون می‌گذرد زمانی که جامعه مشخصاً سیستم طبقاتی دارد و سنت‌های مردسالارانه بر آن حکم‌فرماست. این دوره از تاریخ هر چند از نظر اقتصادی در وضعیت مساعدی به سر می‌برد، اما به دلیل درگیری‌های داخلی بر سر قدرت میان خانواده سلطنتی و دولت از ثبات سیاسی برخوردار نیست.

سریال «جواهری در قصر»» هر شب ساعت ۲۰:۳۰ پخش و در ساعات ۰۰:۳۰ بامداد و ۶:۳۰ و ۱۲:۳۰ هم از شبکه تماشا بازپخش می‌شود.

زمان پخش سریال «لوپن» از شبکه تماشا

سه فصل جذاب و دیدنی سریال «لوپن»، روی آنتن شبکه تماشا می‌رود، این سریال در ژانر اکشن-جنایی و درام و محصول سال ۲۰۲۱ کشور فرانسه است.

داستان این سریال که برگرفته از داستان معروف «آرسن لوپین» است، روایت گر زندگی سارق جوانی به اسم «آسان دیوپ» که تصمیم می‌گیرد به تلافی بلایی که خانواده‌ای ثروتمند بر سر پدرش آوردند، از آن‌ها انتقام بگیرد.

سریال لوپن

در این سریال عمر سی، وینسنت لاندز، آنتوان گای، کلوتیلد هزم و لودویین سگنیر به هنرمندی پرداخته‌اند. بینندگان تماشا می‌توانند این سریال را هر شب ساعت ۲۲:۳۰ در ساعات ۱۵:۳۰، ۱۰:۳۰، ۳:۳۰ در باکس‌های بازپخش مشاهده کنند.

البته در باکس‌های دیگر سریال رخنه ساعت ۱۱:۳۰؛ سریال «آن شرلی» ساعت ۱۸:۳۰؛ سریال «خانه پوشالی» ساعت ۱۹:۳۰؛ «کمپانی» ساعت ۲۳:۳۰ روی آنتن شبکه تماشا می‌روند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد