شناسه خبر: ۶۲۲۸
لینک کوتاه کپی شد

آتش سوزی بیمارستان قائم رشت

اولین ویدیو از آتش سوزی هولناک بیمارستان رشت + آمار کشته ها!

بیمارستان قائم رشت که یک بیمارستان خصوصی است دچار آتش سوزی شد و آمار کشته ها تاکنون اعلام شده است.

آتش سوزی تهران

پر بازدید

ترینی‌ها :

آتش سوزی در بیمارستان خصوصی قائم رشت از بامداد امروز آغاز اما 2 ساعت بعد توسط آتش نشانی خاموش شد. رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از انتقال بیماران حادثه آتش سوزی بیمارستان قائم به بیمارستان های دولتی و خصوصی استان خبر داد و گفت: ۱۱۸ بیمار هم اکنون در سطح استان بستری شدند. تاکنون آمار کشته ها در این آتش سوزی 9 نفر اعلام شده است.

ویدیو آتش سوزی بیمارستان قائم رشت

 نفر در آتش سوزی بیمارستان قائم رشت ، فوت کردند. این خبر را رئیس دانشگاه علوم پزشکی اعلام کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: از ۱۴۲ بیمار بستری در بیمارستان آتش گرفته قائم رشت، ۹ فوتی داشتیم. متاسفانه ۹ تن از بیماران جان خود را از دست دادند که علت فوت توسط پزشکی قانونی در دست بررسی است.

محار آتش سوزی بیمارستان رشت

دکتر محمدتقی آشوبی درباره حادثه آتش سوزی بامدادی در بیمارستان قائم رشت، اظهار کرد: این بیمارستان در زمان وقوع حادثه ۱۴۲ بیمار بستری داشته است. قبل از این رئیس دادگستری استان گیلان گفته بود 8 بیمار بدحال به دنبال حادثه آتش سوزی بیمارستان قائم رشت فوت کردند.

آتش سوزی بیمارستان رشت

آتش سوزی در بیمارستان خصوصی قائم رشت از بامداد امروز آغاز اما 2 ساعت بعد توسط آتش نشانی خاموش شد. تعداد مصدومان 15 نفر اعلام شده است.

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به انتقال بیماران بدحال به بیمارستان های دولتی، اضافه کرد: از همان دقایق نخست وقوع حریق در بیمارستان، قرارگاه عملیاتی به منظور انتقال، بستری و ادامه درمان بیماران در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، هادی سلیمی مدیرعامل هلال احمر گیلان پیش از این گفته بود: ۱۵ مصدوم این حریق به مراکز درمانی منتقل شدند و هیچ کس به دلیل آتش سوزی فوت نکرده است.

آتش سوزی بیمارستان رشت

به گزارش خبرگزاری صدا وسیمای گیلان رئیس آتش نشانی رشت گفت: علت آتش سوزی مشخص نیست و  تمام بیماران این بیمارستان به بیمارستان های دیگر رشت منتقل شدند. علت و میزان این آتش سوزی در دست بررسی است.

شهرام مومنی با اشاره به اینکه آتش سوزی بیمارستان بین المللی قائم رشت ساعت یک و ۱۳ دقیقه بامداد امروز سه شنبه ۲۹ خرداد به دلیل نامعلومی به مرکز فرماندهی آتش نشانی رشت اطلاع داده شد گفت : ۱۳۶ آتش نشان با ۳۶ خودروی اطفای حریق از رشت، سنگر، فومن و منطقه آزاد انزلی  پس از ۲ ساعت  آتش را  مهار و  بیماران را تخلیه اضطراری کردند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان هم گفت:این بیمارستان ۲۵۰ تخت فعال دارد و زمان وقوع آتش‌سوزی ۱۴۲ بیمار در بیمارستان بستری بودند که ۱۰۹ بیمار در بخش‌ عادی و ۳۳ بیمار در بخش‌های ویژه بستری بودند.

آتش سوزی بیمارستان رشت

محمد تقی آشوبی از تخلیه کامل بیمارستان از بیمار خبر داد و افزود: تمامی بیماران از حریق نجات یافته و برخی به صورت سرپایی ترخیص و در صورت نیاز به ادامه درمان به بیمارستانهای سطح رشت منتقل شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه بیمارستان‌های رشت میزبان بیماران اعزامی هستند، گفت: تا ساعت ۴ بامداد ۸۴ بیمار به بیمارستان های رشت منتقل شده‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد