شناسه خبر: ۶۱۶۹
لینک کوتاه کپی شد

فوت دروازه بان مونته نگرو | مرگ ماتیا سارکیچ

خبر شوکه کننده امروز فوتبال: مرگ ناگهانی دروازه بان 26 ساله!

ماتیا سارکیچ، دروازه‌ب ان مونته نگرویی باشگاه میلوال، پس از تحمل یک دوره کوتاه مدت بیماری به طرز غم‌ انگیزی درگذشت.

دروازه بان مونته نگرویی

پر بازدید

ترینی‌ها :

ماتیا سارکیچ، دروازه‌ بان تیم ملی مونته‌ نگرو با هشت بازی ملی، در سن 26 سالگی به طرز غم انگیزی درگذشت. بر اساس گزارش‌ ها، ماتیا سارکیچ در اردوی تیم ملی کشورش در شهر بودوا بیمار شد. ماتیا سارکیچ هفته گذشته در دیدار برابر بلژیک بهترین بازیکن زمین شده بود!

ایستگاه تلویزیونی دولتی مونته‌نگرو RTCG گزارش می‌دهد که سارکیچ با دوستانش به پیاده‌روی رفت، در یک رستوران شام خورد و زود به آپارتمان خود بازگشت.

دروازه بان مونته نگرویی

گفته می‌شود، او به دوستانش گفته بود که بعد از بیدار شدن از خواب در حدود ساعت 6 صبح امروز احساس بیماری کرده است و آنها با آمبولانس تماس گرفتند اما دیگر دیر شده بود.

میلوال در بیانیه‌ای این خبر را تایید کرد و نوشت: «باشگاه فوتبال میلوال پس از اعلام اینکه ماتیا سارکیچ در سن 26 سالگی درگذشت، کاملاً ویران شده است. همه در باشگاه عشق و تسلیت خود را به خانواده و دوستان ماتیا در این زمان بسیار غم‌انگیز ارسال می‌کنند. باشگاه در حال حاضر هیچ اظهارنظر دیگری نخواهد کرد و می‌خواهد که به حریم خصوصی خانواده ماتیا احترام گذاشته شود.»

دروازه بان مونته نگرویی

سارکیچ بعد از پیوستن به میلوال از ولورهمپتون در آگوست 2023، 33 بازی برای این باشگاه انجام داد.

دروازه بان مونته نگرویی

باشگاه هواداران میلوال در شبکه X پست کرد: «چه خبر وحشتناکی که امروز صبح از خواب بیدار شویم و بخوانیم، دروازه‌بان ما ماتیا سارکیچ در سن 26 سالگی درگذشته است. اخبار ویرانگر برای دوستان و خانواده او و برای همه ما که با میلوال همراه هستیم. شیر، همیشه شیر خواهد ماند.»

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان