شناسه خبر: ۶۱۶۰
لینک کوتاه کپی شد

قیمت همستر در صرافی | لیست شدن همستر کامبت

قیمت همستر کامبت چقدر است؟ | آغاز پیش فروش همستر کامبت!

معامله ارز همستر کامبت در بازار پیش از عرضه آغاز شده‌ و آخرین قیمت تعیین شده برای معامله‌ را می توانید در ادامه بخوانید.

کد مورس همستر

پر بازدید

ترینی‌ها :

توکن همستر کامبت در بازار پیش از عرضه لیست شده‌ و معاملات آن احتمالاً امروز شروع می‌ شود. صرافی Gate.io بازار پیش فروش توکن همستر کامبت (HMSTR$) را راه اندازی کرده است! قیمت توکن همستر کامبت در بازار پیش فروش این صرافی، در حال حاضر 0.15$ است.

کارت های امروز همستر کامبت

صرافی کوکوین در روز قبل اعلام کرد که ارز همستر کامبت را با نماد «HMSTR» در بازار پیش از عرضه خود لیست کرده است. بازار پیش از عرضه برای این راه‌اندازی شده‌ است که ارزهای دیجیتال قبل از راه‌اندازی خود به طور غیر رسمی در آن عرضه شوند و معامله‌گران بتوانند با امکانات محدوده آن را خرید و فروش کنند. با این روش کشف قیمت ارزهای دیجیتال آسان‌تر شده‌ و توسعه‌دهندگان برای راه‌اندازی آن‌ها آمادگی بیشتری به دست می‌آورند.

کد مورس جدید همستر کامبت

همستر کامبت

صرافی Gate.io بازار پیش فروش توکن همستر کامبت (HMSTR$) را راه اندازی کرده است!

قیمت این توکن در بازار پیش فروش این صرافی، در حال حاضر 0.15$ ( تقریبا 9 هزار تومان) است.

میزان کل عرضه (Total Supply)، عدد 10,000,000,000 واحد عنوان شده است!

چارچوب توزیع توکن و سهم کاربران ربات تلگرامی از کل این مقدار همچنان نامشخص است! (باید منتظر عرضه‌ی توکنومیک بمانیم.)

قیمت همستر

علاوه بر این توسعه‌دهندگان همستر کامبت در روز قبل ویدیوی جدیدی را منتشر کرده و از بازیکنان خود خواستند تا از ارزهای درون بازی‌شان استفاده کنند. آن‌ها قبلاً هم اعلام کرده بودند که ایردراپ خود را بر اساس ذخایر کاربران انجام نمی‌دهند. به عبارت دقیق‌تر ایردراپ این بازی قرار است بر اساس پرافیت (سود) در هر ساعت انجام شود. بازیکنان با خرید کارت‌های مختلف می‌توانند این سود را افزایش دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

 • ایرج ارسالی در

  سلام با این روش اگر یک نفر هیچ سکه نداشته باشد و تمام سکه هایش را به پروفیت داده باشد که چیزی دریافت نمی کند

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد