شناسه خبر: ۶۰۹۵
لینک کوتاه کپی شد

سحر دولتشاهی در جشن تولد ماهور نعمتی | عکس های تولد ماهور نعمتی بازیگر افعی تهران

دیده شدن سحر دولتشاهی، آزاده صمدی و پیمان معادی در یک مهمانی شبانه

پیمان معادی و سحر دولتشاهی در سریال افعی تهران در جشن تولد یکی از بازیگران سریال کنارهم قرار گرفتند.

12

پر بازدید

ترینی‌ها :

پیمان معادی و سحر دولتشاهی در جشن تولد بازیگر کودک افعی تهران خبر ساز شدند. ماهور نعمتی بازیگر کودک که نقش آفرینی درخشانش در سریال افعی تهران به شدت مورد توجه قرار گرفت و به شهرت قابل توجهی دست یافت، به تازگی عکسی متفاوت از بازیگران افعی تهران را در جشن تولد 7 سالگی خود در صفحه اش قرار داد که بسیار وایرال شد. در تولد بازیگر نقش بابک بیانی، سحر دولتشاهی ، آزاده صمدی و پیمان معادی حضور دارند. در ادامه این بخش از نمناک عکس سحر دولتشاهی و دیگر بازیگران افعی تهران در جشن تولد ماهور نعمتی را مشاهده می کنید.

ماهور نعمتی پس از پایان سریال افعی تهران برای تشکر از بازیگران و عوامل افعی به خاطر بازی با عکس های تولدش پرداخت و عکس خود در کنار سحر دولتشاهی، آزاده صمدی و پیمان معادی را در صفحه اش قرار داد و نوشت:

خاص ترین عکس امروز از پشت صحنه آخرین قسمت سریال افعی تهران

    به بهانه تشکر از بچه های افعی عکس روز تولدم رو گذاشتم که تشکر کنم از همه عوامل افعی، مرسی چه روز خاطره انگیزی برام ساختید کنار شما تمام این هشت ماه به من خیلی خوش گذشت به امید همکاری مجدد.

تولد-ماهور-نعمتی

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ترینی‌ها هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد