شناسه خبر: ۵۷۵۵
لینک کوتاه کپی شد

غرق شدن عوامل سریال رویای نیمه شب

غرق شدن دو تن از عوامل سریال ایرانی در اروند + جزئیات

تصویربرداری سریال «رویای نیمه شب» به کارگردانی حسن آخوندپور به تازگی در شهرک سینمایی غزالی آغاز شد.

رویای نیمه شب

پر بازدید

ترینی‌ها :

دو تن از عوامل سریال «رویای نیمه شب» به کارگردانی حسن آخوندپور در اروند غرق شدند. جزئیات این خبر در مورد سریال «رویای نیمه شب» در دست بررسی است. در ادامه بیشتر بخوانید.

تسنیم نوشت:

دو تن از عوامل سریال رویای نیمه شب در اروند غرق شدند. این سریال از دی ماه سال گذشته در شهرک غزالی کلید خورده بود.  حادثه‌ای که سعید سعدی به خاطر تأثر فراوان نمی‌توانست جزئیات و ابعاد مختلف آن را تشریح کند. 

سعدی در پاسخ به این سؤال که آیا حادثه به وجود آمده ناشی از قصور شخص یا گروه سازنده است یا دلیل دیگری داشته، افزود: هیچ قصوری در میان نبوده و تنها می‌توانم بگویم یک حادثه‌ی غیرمتقربه بوده که مصادیق آن را متأسفانه در دیگر پروژه‌های تلویزیونی و سینمایی شاهد بوده‌ایم. 

او همچنین گفت: ان‌شاءالله با انجام شدن کارهای فوت شدگان، علی شیروانی در همدان و وحید یوسفی در قلعه حسن خان تشیع و به خاک سپرده خواهند شد. 

سعید سعدی تهیه‌کننده این سریال همچنین اعلام کرده که فعلاً به احترام عزیزان فیلمبرداری متوقف شده و دقیقاً الان نمی‌توانم اعلام کنم چه زمانی ضبط سریال از سر گرفته خواهد شد. این حادثه ظهر روز گذشته اتفاق افتاده که دو دستیار صحنه سریال «رویای نیمه شب» در رود بهمن شیر آبادان دچار حادثه شدند و پیکرها با کمک نیروهای امدادی، هلال احمر و پلیس از رود بیرون آمدند. 

استوری کارگردان، حسن آخوندپور را در ادامه ببینید.

حسن اخوندپور

 

معرفی سریال رویای نیمه شب

تصویربرداری سریال «رویای نیمه شب» به کارگردانی حسن آخوندپور، نویسندگی سید حسین امیرجهانی و تهیه‌کنندگی سعید سعدی در شهرک سینمایی غزالی آغاز شد.

این سریال که محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است اقتباسی آزاد از رمان رویای «نیمه شب» نوشته مظفر سالاری است.حسن آخوندپور پیش از این سریال «عشق کوفی» را به تهیه‌کنندگی سعید سعدی کارگردانی کرده بود.

آیا این خبر مفید بود؟

  • ناشناس ارسالی در

    عجب رسمیه رسم زمونه یکی روهوا یکی روی آب غرق میشه

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان