شناسه خبر: ۵۷۲۳
لینک کوتاه کپی شد

بیوگرافی آرام جوینده | معرفی همسر سپهر حیدری

زوج جنجالی امروز: آرام جوینده، همسر سپهر حیدری کیه؟ + عکس

در این نوشتار با جزئیات بیشتری به بیوگرافی آرام جوینده خواهیم پرداخت. با ترینی ها همراه باشید!

summer-style-with-womens-jean-jacket-4

پر بازدید

ترینی‌ها :

آرام جوینده به دلیل اینکه همسر بازیکن و مهاجم سابق تیم قرمز پوش پایتخت است شهرت زیادی پیدا کرده اما باید بگوییم این تنها دلیل شهرت این خانم نیست چرا که خودش هم حسابی اهل ورزش است. گفته می شود که آرام جوینده متولد شهریور ماه دهه ۷۰ است البته خودش در پاسخ یه یکی از هوادارن گفته بود که متولد ۸ مرداد ماه ۱۳۷۴ است و در واقع ۲۹ ساله است اما هیچ جا رسما این موضوع را اعلام نکرده است. آرام جوینده در سال ۹۶ با سپهر حیدری ازدواج کرد و حاصل این پیوند دو فزرند به نامهای دیاکو و آروکو است.

واقعیت این است که آرام جوینده تصاویر بسیار خاصی از خود در فضای مجازی به اشتراک می گذارد کعه نشان از زیبایی او دارد. این چهره در فضای مجازی فعالیت زیادی دارد و حتی تبلیغاتی را نیز در صفحه خود انجام می دهد. او در حال حاضر یک سالن زیبایی دارد و خیلی‌ها معتقدند چهره زیبای او بی ارتباط با شغلش نیست.

همسر سپهر حیدری صورتش رو کوبیده از نو ساخته!

summer-style-with-womens-jean-jacket-3

او چندی پیش اینستاگرام پسرش دیاکو را نیز راه اندازی کرد و اتفاقا دیاکو هم تعداد فالورهای قابل توجهی دارد. این موضوع نشان می دهد که خانواده حیدری تمایل دارند حضور پررنگ و اثرگذاری در فضای مجازی داشته باشند. آرام جوینده در حال حاضر نزدیک به دو میلیون  فالوور در اینستاگرام دارد که رقمی عجیب و غریب محسوب می‌شود.

d8a7d8b3d8aad988d8b1db8c-d987d8a7db8c-d8b1d8b6d8a7

ورزش، حضور در فضای مجازی و تفریحات خانوادگی از علایق مهم آرام جوینده است. نکته حائز اهمیت در رابطه با او این است که با وجود داشتن سالن زیبایی ما هیچ تبلیغی از سالن او در صفحه اش نمی بینیم.

تصاویر این زوج در کنار هم نشان میدهد که رابطه‌ای بسیار خوب با هم دارند و سپهر حیدری نیز در یکی از گفتگوهایش گفته بود که همسرش بهترین رفیق اوست. سپهر همچنین همواره در فضای مجازی از همسرش آرام جوینده حمایت کرده است.

همسر سپهر حیدری

جراحی‌های زیبایی آرام جوینده پیش از ازدواج با سپهر حیدری، از پرسش هایی است که کاربران فضای مجازی همیشه به آن می پردازند که البته او واکنش چندانی به این حرف‌ها نشان نمی دهد.

همسر سپهر حیدری

یکی دیگر از ویژگی های آرام جوینده علاقمندی او به سفر با همسرش است. حضور او در کنار سپهر حیدری در مراسم انتخاب بهترین‌های فوتبال جهان که در دوبی برگزار شد این موضوع را ثابت می کند. هرچند که حضور این چهره در آن مراسم عاری از حاشیه نبود.

به تازگی نیز آرام جوینده در کنار همسرش سپهر حیدری در زمینه اخذ اقامت در امارات مشغول به کار هستند که به گفته سپهر حیدری بازیکن سابق پرسپولیس کل فرآیند اخد اقامت در این کشور از طریق ثبت شرکت زیر نظر خودش صورت خواهد گرفت. مدتی است که   آرام جوینده و سپهر حیدری در این کشور حضور دارند.

حضور در یک موزیک ویدیو

جدیدترین خبری که اخیرا از خانم آرام جوینده منتشر شده است مربوط به حضور او در یک موزیک ویدیو است. تصویری از او و یک آقا نیز با موضوع همین موزیک ویدیو در فضای مجازی وایرال شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

  • ناشناس ارسالی در

    آدم جالبیه نمیتونم تشخیص بدم نطر بقیه چیست ولی نمیدونم چرا جامعه اکثرا نقش بازی میکنه تا پارسال یجور دیگه بوده امسال اینجوری /نمی‌فهمم واقعا الان عکس خانم گوگوش اومد گفت ما این دنیارو نشناختیم 🫤

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان