شناسه خبر: ۵۶۷۱
لینک کوتاه کپی شد

آتش سوزی شهربازی هندوستان

تلخ ترین خبر امروز: آتش سوزی مرگبار در یک شهربازی جان حداقل 27 نفر را گرفت!

آتش سوزی گسترده در یک شهربازی در هندوستان جان حداقل 27 نفر را گرفت و اجساد به سختی قابل شناسایی هستند.

آتش سوزی

پر بازدید

ترینی‌ها :

آتش سوزی شهربازی هندوستان جان دست کم 27 کودک را گرفت. اجساد این آتش سوزی شهربازی به سختی قابل شناسایی هستند. دولت هند اعلام کرد هنوز آتش نشان ها در آتش سوزی شهربازی هنوز آتش نشان ها در میان بقایای به جا مانده از آتش سوزی شهربازی هستند.

مقام‌های محلی شهر راجکوت در غرب ایالت گجرات هند اعلام کردند که در جریان حادثه آتش‌سوزی گسترده‌ای که عصر شنبه (به وقت محلی) در مرکز بازی «راجکوت تی‌آرپی» به وقوع پیوست، دست کم ۲۷ نفر که بیشتر آنها کودک بودند، جان خود را از دست داده‌اند.

به گزارش تارنمای خبری هندوستان تایمز، راجو بهارگاوا کمیسر پلیس شهر راجکوت، گفت: متأسفانه این آتش‌سوزی زمانی به وقوع پیوست که این مرکز بازی مملو از افرادی بود که در آنجا به تفریح و سرگرمی مشغول بودند.

همچنین رادیکا بهارای در رابطه با این حادثه آتش‌سوزی، افزود: تاکنون مرگ ۲۷ نفر را در این حادثه دلخراش تائید کرده‌ایم. اکثر اجساد به شدت سوخته‌اند و به همین دلیل شناسایی آنها دشوار است. بهارای با بیان اینکه احتمالاً تعداد کشته‌ها افزایش خواهند یافت، گفت: آتش‌نشان‌ها هنوز در میان بقایای به جا مانده از این آتش‌سوزی گسترده در حال جست وجو هستند.

آتش سوزی در هند

هارش سانگوی وزیر کشور ایالت گجرات نیز که در ساعات اولیه روز یکشنبه (به وقت محلی) برای بررسی اوضاع در منطقه وقوع این آتش‌سوزی حاضر شده بود، با اشاره به اینکه یک نفر پس از این حادثه غم‌انگیز همچنان مفقود است، تاکید کرد: یافتن فرد گمشده در اولویت قرار دارد.

وزیر ارشد ایالت گجرات نیز در همین رابطه اعلام کرد که یک تیم تحقیقات ویژه برای بررسی این حادثه تعیین شده است. نارندرا مودی نخست‌وزیر هند نیز در بیانیه‌ای با بیان اینکه از حادثه آتش‌سوزی در شهر راجکوت بسیار مضطرب شده است، گفت: قلب من با کسانی است که عزیزان خود را در این حادثه از دست داده‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان