شناسه خبر: ۵۵۷۴
لینک کوتاه کپی شد

اسم بچه بهرام رادان

اسم خارجی پسر بهرام رادان خبرساز شد! + تصاویر

همسر بهرام رادان برای اولین بار از اسم پسرش رونمایی کرد و این اسم واکنش های زیادی به همراه داشت.

بهرام رادان

پر بازدید

ترینی‌ها :

بهرام رادان و همسرش، تاکنون چیزی در مورد اسم فرزند خود نگفته بودند. این باعث شده بود کاربران خودشان دست به کار شده و برای فرزند بهرام رادان اسم جالبی انتخاب کنند. اما بر خلاف نظر کاربران اسم پسر بهرام رادان «دارا رادان» نشد و اسم خارجی برای فرزند خود انتخاب کردند که خبرساز شد.

تا پیش از این حواشی زیادی در مورد اسم بچه بهرام رادان منتشر شده و حتی به شوخی اسم «دارا رادان» برای او انتخاب شد اما بهرام رادان و همسرش چیزی در مورد اسم کودکان نگفته بودند.

اما کاربران باهوش بر اساس پست های این زوج پی به اسم او بردند. بهرام رادان و همسرش این جمله را در چند پست خود منتشر کردند:

بوی جان می آید اینک از نفس های بهار 

بهرام رادان

تا اینکه در روزهای اخیر همسر بهرام رادان با انتشار تندیسی با نام «جان» از اسم پسرش رونمایی کرد و همچنین در یک استوری نام پسرش را «جان» گفت که قصد داشت با او به پیاده روی بروند.

بهرام رادان

اما گرفتن اسمی مانند جان، وجهه خارجی داشته و حواشی زیادی برای آن ها به همراه داشت.

جان (John):جان شکلی از نام عبری  یعنی یوحانان به معنای  “خداوند بخشنده” است . این نام در زمان مسیحیت اولیه از اهمیت زیادی برخوردار بوده و به جان باپتیست، جان رسول ، و نویسنده انجیل چهارم داده شده است. بسیاری از قدیسان و در مجموع 23 پاپ نیز از این نام استفاده می‌کردند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان