شناسه خبر: ۵۵۲۰
لینک کوتاه کپی شد

لغو فیلم های طنز پس از شهادت رئیسی

تغییر فیلم های تلویزیون به دلیل شهادت رئیس جمهور + جزئیات

سریال‌ های طنز تلویزیون به دلیل وقوع سانحه برای بالگرد رئیس جمهور تا اطلاع ثانوی پخش نمی‌ شود.

فیلم های تلویزیون

پر بازدید

ترینی‌ها :

در پی شهادت رئیس جمهور وقت، سید ابراهیم رئیسی، جدول پخش فیلم های تلویزیون تغییر کرد. شبکه آی فیلم و دیگر شبکه های تلویزیون اعلام کردند که فیلم های تلویزیون با ژانر طنز تا اطلاع ثانوی پخش نمی شود. جایگزین فیلم های تلویزیون با ژانر کمدی و طنز به زودی اعلام می شود.

در پی انتشار خبر سانحه برای بالگرد رئیس جمهور، سریال طنز تلویزیون متوقف شدند. گفتنی است، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور به‌همراه آیت‌الله آل‌هاشم امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و هیئت همراه در اثر سقوط بالگرد به شهادت رسیدند.

 تلویزیون از همان لحظات ابتدایی که خبر سانحه بالگرد حامل رئیس‌جمهور به صورت غیرتأیید شده در فضای‌ رسانه‌ای کشور پخش شد، تمام برنامه‌های روتین خود را به این اتفاق اختصاص داد. پوشش اخبار حادثه و پس از اعلام شهادت تمام برنامه‌ها در همه شبکه‌ها به این سمت رفت.

بنابراین سریال‌ها و برنامه‌های طنز متوقف می‌شوند همچنان که شبکه آی‌فیلم از شبِ گذشته به دلیل وقوع سانحه برای بالگرد رئیس‌جمهور تغییر کرد و سریال‌های طنز را تا اطلاع‌ثانوی پخش نخواهد کرد.

گفتنی است، سریال‌های دوپینگ و پژمان امشب ۳۰ اردیبهشت از آنتن شبکه آی‌فیلم پخش نمی‌شود به جای آن سریال‌های «قصه‌های تبیان» و «در قصه‌ها زندگی می‌کنند» جایگزین می‌شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان