شناسه خبر: ۵۵۱۹
لینک کوتاه کپی شد

تعطیلی مدارس دوشنبه ۳۱ اردیبهشت

آخرین خبر از تعطیلی مدارس امروز و فردا! + جزئیات

جزئیات کامل و درست در خصوص تعطیلی مدارس امروز و کنسل شدن امتحانات نهایی مدارس را در این گزارش مطالعه کنید.

تعطیلی مدارس

پر بازدید

ترینی‌ها :

برای همه سوال پیش آمده است که آیا خبر تعطیلی مدارس صحت دارد یا خیر؟ در این مطلب از سایت ترینی ها می توانید جدیدترین جزئیات اعلام شده در مورد تعطیلی مدارس را بخوانید. در صورت اعلام هر گونه خبر در خصوص تعطیلی مدارس در این مطلب اطلاع رسانی می شود.

به نقل از اقتصاد آنلاین ، محسن زارعی معاون وزیر و رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزشی وزارت آموزش و پرورش در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجو، اعلام کرد: امروز تمامی آزمون‌های مدارس برگزار خواهد شد. و خبر تعطیلی مدارس صحت ندارد.

تعطیلی شنبه ها توسط مجلس تایید شد + جزئیات

 علی فرهادی، معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع و سخن‌گوی وزارت آموزش‌وپرورش از برگزاری امتحانات نهایی طبق برنامه از پیش تعیین‌شده خبر داد و گفت: «از دانش‌آموزان عزیز تقاضا داریم در وقت مقرر در محل آزمون نهایی حضور یابند و با آمادگی کامل در این آزمون شرکت کنند و از هرگونه اطلاع‌یابی از مراجع غیررسمی خودداری کنند.»

به گزارش مهر، وی در ادامه افزود: مرجع اطلاع رسانی در این خصوص پایگاه اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش به آدرس medu.gov.ir، کانال اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش در شاد، به آدرس https://shad.ir/officialmedu، رسانه ملی، و ادارت کل آموزش و پرورش استان‌ها و مناطق است.

بر اساس پیگیری‌ها وزارت آموزش و پرورش تمام تلاش خود را کرده است تا امتحانات نهایی بدون تعویق برگزار شود؛ با این حال در صورت تعطیلی کشور احتمال تعویق امتحانات نهایی نیز وجود دارد.

محسن زارعی رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش هم با بیان اینکه تمام تلاش ما برگزاری به موقع امتحانات نهایی است؛ گفت: فعلاً قرار ما بر این است که امتحانات در همان برنامه اعلامی برگزار شود؛ فعلاً تعطیلی اعلان نشده است و تا زمانی که هیئت دولت تصمیمی در این خصوص نداشته باشد؛ ما هم زمان امتحانات را تغییر نخواهیم داد.

وی گفت: اخبار تکمیلی بعدا به اطلاع خواهد رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

اخبار مرتبط سایر رسانه‌ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان